Reklama
Polecamy


Reklama

Marek Gwiazdowski: „z całego serca Wam dziękuję..”

2016-02-03T11:00:05+01:00 Marek Gwiazdowski: „z całego serca Wam dziękuję..” https://disco-polo.info/Upload/articles/

ReklamaReklama


Ogólna

Przez miesiąc – od 17 grudnia do 17 stycznia – trwało głosowanie na najlepszy utwór 2015 roku. Według użytkowników naszego portalu spośród 100 propozycji najlepszą piosenką okazała się produkcja Marka Gwiazdowskiego z grupy Mig pt. „On...

Reklama

Przez miesiąc – od 17 grudnia do 17 stycznia – trwało głosowanie na najlepszy utwór 2015 roku. Według użytkowników naszego portalu spośród 100 propozycji najlepszą piosenką okazała się produkcja Marka Gwiazdowskiego z grupy Mig pt. „Ona jedyna”.

 

„Teledysk jest specjalnie dla mojej żony Aldony (…) Piosenka również jest ułożona specjalnie dla Niej. To właśnie Ona jest ze mną 15 lat – tyle samo co ma zespół (..) i to Ona jako jedna jedyna zawsze słyszała piosenkę jako pierwsza, którą ja ułożyłem. (..) to było moim obowiązkiem żeby ułożyć coś dla swojej żony ..i to właśnie ten utwór dedykuję swojej żonie Aldonie ” – zdradził nam na planie zdjęciowym Marek.

 

Obecnie produkcja na oficjalnym kanale grupy Mig w serwisie YouTube od dnia premiery przekroczyła ponad 17 milionów wyświetleń teledysku, w którym zagrał m.in. Mister Polski 2014 – Rafał Maślak. Ponadto propozycja wiele razy znalazła się również w naszym zestawieniu TOP 20 Disco Polo, które tworzone jest na podstawie realnych odtworzeń w ciągu tygodnia (7 dni – od poniedziałku) w serwisie DiscoClipy.com.

 

Marek Gwiazdowski jako zwycięzca naszego plebiscytu otrzymał od nas statuetkę. Wręczenie nagrody odbyło się 29 stycznia w partnerskim klubie Bajka, w Łodzi gdzie swój koncert zagrał zespół Mig. Artysta nie krył wielkiego zadowolenia oraz wzruszenia. Zobaczcie poniżej szczere – płynące prosto z serca – podziękowania od Marka Gwiazdowskiego, które skierowane są… do Was.

 

 

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Sławomir Świerzyński dziadkiem na medal?! Gwiazdor disco polo zorganizował wnukom niesamowitą niespodziankę!
  2. Dwa miliony wpadły na konto gwiazd disco polo! Łobuzy podbijają branżę muzyczną!
  3. Magda Narożna (Piękni i Młodzi) wygląda jak gwiazda Hollywood! Wokalistka disco polo podbija świat!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.