Reklama
Polecamy


Reklama

Marek (Effect) wkurzony! Zobaczcie nagranie dlaczego | VIDEO

2018-02-09T19:18:00+01:00 Marek (Effect) wkurzony! Zobaczcie nagranie dlaczego | VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/02/marek-effect-wkurzony-zobaczcie-nagranie-dlaczego-video-1518200453.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Marek w nagraniu informuje o swoich planach i ostro komentuje niektóre sytuacje. Sprawdźcie koniecznie.

Reklama

Jednym z nieszablonowych Artystów disco jest Marek Biedrzycki – wokalista grupy Effect. Poza tworzeniem hitów, udziela się często na YouTube, gdzie od „kuchni” pokazuje zalety pracy w branży muzycznej. W najnowszym filmie z cyklu Q&A (ang. Questions and Answers /pytania i odpowiedzi/) chętnie odpowiada na pytania swoich słuchaczy.

Dzięki nagraniu dowiadujemy się wiele o życiu prywatnym wokalisty, jego planach i sytuacjach, z którymi się zetknął. Ciekawostką jest, że w tym roku być może pojawi się na imprezie „Roztańczony PGE Narodowy” w Warszawie!

Co zaskakuje w wideo? Przede wszystkim ogromna otwartość Marka i szczerość, której braku nie można mu zarzucić. Nic więcej już nie napiszemy – sprawdźcie sami, co Marek powiedział w najnowszym materiale na swoim kanale!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Seksowne zdjęcia wokalistki Top Girls dostały się do sieci! Gwiazda disco polo zachwyca gorącymi ujęciami!
  2. Skoczna muzyka i kuszące widoki. To połączenie może przynieść sukces nowej piosence disco polo.
  3. Gwiazdy disco polo znowu w natarciu! Uwielbiane wokalistki Top Girls wzięły się do pracy!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.