2021-02-27T07:30:00+01:00 Marcin Miller z zespołu Boys skazany na sukces?! Gwiazdor disco polo zdobył kilka milionów! https://disco-polo.info/uploads/news/marcin-miller-z-zespolem-boys-dopisuje-kolejne-miliony-do-konta-co-za-sumajpg.jpg

Marcin Miller z zespołu Boys skazany na sukces?! Gwiazdor disco polo zdobył kilka milionów!

Redakcja , 27 Luty 2021  07:30

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Marcin Miller z zespołu Boys skazany na sukces?! Gwiazdor disco polo zdobył kilka milionów!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Marcin Miller z zespołu Boys niejednokrotnie udowodnił, że jego twórczość jest stworzona do zajmowania wysokich miejsc we wszelkich rankingach

Reklama

Gwiazdy disco polo co chwila mają powody do spektakularnego otwierania szampana. Ich znakomite taneczne produkcje, przynoszą należyte benefity, zatem artyści mogą liczyć na cyklicznie wpływające grube miliony.

Zobacz również: Nieziemsko piękna Małgorzata Grabda – Camasutra pozuje nago w łóżku?! Gwiazdę disco polo okrywa tylko pościel!

Kolejne zera do swojego konta dopisał Marcin Miller z zespołem Boys. Wydawnictwo Muzyczne Green Star wrzuciło post na facebookowym funpage’u, w którym krótko opisują powody do świętowania. Najbardziej wymierną oceną muzycznej produkcji, są ilości wyświetleń w serwisie YouTube.

To właśnie liczby w znanym na całym świecie serwisie stanowią o popularności artysty i jego twórczości. Jak informuje Green Star, piosenkę zespołu Boys pt. „Ogród pełen róż” odtworzyło tam 7 milionów widzów, a ponad 28 tysięcy fanów zostawiło pod klipem wyraz swojego zachwytu w postaci kliknięcia ikonki „łapka w górę”! Te niekwestionowane sukcesy są dla artystów nie tylko powodem do dumy, ale również motywacją do dalszej pracy.

Marcin Miller niejednokrotnie udowodnił, że jego twórczość jest stworzona do zajmowania wysokich miejsc we wszelkich rankingach, a wspomniana publikacja jest kolejnym sukcesem w i tak pękającej w szwach gablocie imperatora.

Gwiazdor od wielu lat utrzymuje najwyższy poziom swoich produkcji, co procentuje w postaci wysokich osiągnięć oglądalności i ogromnej sympatii fanów.

Życzymy Marcinowi i całemu zespołowi Boys kolejnych sukcesów, które z pewnością są tylko kwestią czasu.

Zobacz również: Tajemnicza Magdalena skradła serce popularnego gwiazdora disco polo! Genialna premiera Andre już dostępna w sieci!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Boys - Ogród pełen róż
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Uwielbiana wokalistka disco polo Justyna Lubas – Top Girls poddała się modnemu zabiegowi! Zobaczcie jak teraz wygląda!
  2. Popularni youtuberzy nie przestają zaskakiwać! Podsumowali wszystkie odcinki Szwagrów w klipie do najnowszej parodii utworu disco polo.
  3. Topky podbijają branże disco polo! Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska zdobyły już na nowej piosence dwa miliony!
  4. Znana wokalistka disco polo przyłapana w klinice piękności?! Gwiazda poddała się popularnemu zabiegowi!
  5. Marcin Miller okrzyknięty bohaterem! Gwiazdor disco polo dołączył do walki o życie osób walczących z nowotworem!
  6. Popularna wokalistka disco polo kusi podczas lekcji! Gwiazda czaruje wszystkich swoją kobiecością i szpilkami!
  7. Fani uratowali zdrowie i życie popularnej wokalistki disco polo?! Gwiazda zachwycona podjęciem ważnej decyzji!
  8. Kamil Chludziński - Extazy zdradza pikantne plany na przyszłość! To będzie niezwykle pracowita jesień dla gwiazdora disco polo!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami