Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2021-02-27T07:30:00+01:00 Marcin Miller z zespołu Boys skazany na sukces?! Gwiazdor disco polo zdobył kilka milionów! https://disco-polo.info/uploads/news/marcin-miller-z-zespolem-boys-dopisuje-kolejne-miliony-do-konta-co-za-sumajpg.jpg
Reklama

Marcin Miller z zespołu Boys skazany na sukces?! Gwiazdor disco polo zdobył kilka milionów!

Redakcja , 27 Luty 2021  07:30
Marcin Miller z zespołu Boys skazany na sukces?! Gwiazdor disco polo zdobył kilka milionów!
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

Marcin Miller z zespołu Boys niejednokrotnie udowodnił, że jego twórczość jest stworzona do zajmowania wysokich miejsc we wszelkich rankingach

Reklama

Gwiazdy disco polo co chwila mają powody do spektakularnego otwierania szampana. Ich znakomite taneczne produkcje, przynoszą należyte benefity, zatem artyści mogą liczyć na cyklicznie wpływające grube miliony.

Zobacz również: Popularny wokalista disco polo przeszczęśliwy! Gwiazdor po raz drugi zostanie ojcem!

Kolejne zera do swojego konta dopisał Marcin Miller z zespołem Boys. Wydawnictwo Muzyczne Green Star wrzuciło post na facebookowym funpage’u, w którym krótko opisują powody do świętowania. Najbardziej wymierną oceną muzycznej produkcji, są ilości wyświetleń w serwisie YouTube.

To właśnie liczby w znanym na całym świecie serwisie stanowią o popularności artysty i jego twórczości. Jak informuje Green Star, piosenkę zespołu Boys pt. „Ogród pełen róż” odtworzyło tam 7 milionów widzów, a ponad 28 tysięcy fanów zostawiło pod klipem wyraz swojego zachwytu w postaci kliknięcia ikonki „łapka w górę”! Te niekwestionowane sukcesy są dla artystów nie tylko powodem do dumy, ale również motywacją do dalszej pracy.

Marcin Miller niejednokrotnie udowodnił, że jego twórczość jest stworzona do zajmowania wysokich miejsc we wszelkich rankingach, a wspomniana publikacja jest kolejnym sukcesem w i tak pękającej w szwach gablocie imperatora.

Gwiazdor od wielu lat utrzymuje najwyższy poziom swoich produkcji, co procentuje w postaci wysokich osiągnięć oglądalności i ogromnej sympatii fanów.

Życzymy Marcinowi i całemu zespołowi Boys kolejnych sukcesów, które z pewnością są tylko kwestią czasu.

Zobacz również: Gwiazda Top Girls nie żałuje fanom ponętnych widoków. Fani zachwyceni wizerunkiem Angeliki Żmijewskiej!

Reklama
Zobacz teledysk: Boys - Ogród pełen róż
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Wokalista disco polo z towarzystwie ponętnych kobiet!
  2. Historyczny moment w świecie disco polo! Opadną Wam szczęki po wysłuchaniu tej nowości!
  3. Gwiazdor disco polo błaga o ratunek dla dziecka! Trwa wyścig z czasem!
  4. Kuszący biust gwiazdy Top Girls w niemal pełnym negliżu. Odważne ujęcia podbijają sieć!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej