2020-10-08T12:11:00+02:00 Marcin Miller z wielkim przytupem obejdzie 30-lecie działalności. Gwiazdor disco polo godnie uhonorowany! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/10/legenda-disco-polo-z-wielkim-przytupem-obejdzie-30-lecie-dzialalnosci-marcin-miller-godnie-uhonorowany-1602076301.jpg

Marcin Miller z wielkim przytupem obejdzie 30-lecie działalności. Gwiazdor disco polo godnie uhonorowany!

Redakcja , 08 Październik 2020  12:11
Marcin Miller z wielkim przytupem obejdzie 30-lecie działalności. Gwiazdor disco polo godnie uhonorowany!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

na scenie wystąpi m.in. Czadoman, Samantha Fox, Fun Factory, Helena Vondrackova, Stachurski, Piersi, Top Girls, Classic


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Na huczne obchodzenie działalności muzycznej, mogą sobie pozwolić tylko najwięksi przedstawiciele disco polo. Wśród nich jest kilku pionierów, którzy budowali markę i wielkość muzyki tanecznej w Polsce od podstaw.

Zobacz również: Romantyczna premiera pt. 'Niebieskie oczy' od LukasaM przebije wielki HIT Zenka Martyniuka?!

Kiedy sięgniemy pamięcią mocno wstecz...aż do początku lat 90-tych i porównamy ten okres z dzisiejszą, internetową i „YouTube,ową” erą, łatwo sobie możemy uświadomić, jak ciężką pracę musiały wykonać gwiazdy, by dotrzeć do fanów, ze swoim niekwestionowanym talentem.

To dlatego dziś o tych artystach śmiało mówimy - Legenda! Do takich właśnie należy Marcin Miller. Jego biografia, to doskonała motywacja dla dzisiejszych, młodych twórców. To już 30 lat, jak gwiazdor zachwyca nas swoją osobowością, talentem i wielkimi przebojami.

Z tej okazji odbędzie się specjalny koncert. Wydarzenie urośnie do niebywale wysokiej rangi, a to także za sprawą artystów, którzy podczas niego wystąpią. Na wyjątkowej imprezie nie zabraknie oczywiście Marcina Millera i formacji Boys. Oprócz nich na scenie wystąpi m.in. Czadoman, Samantha Fox, Fun Factory, Helena Vondrackova, Stachurski, Piersi, Top Girls i Classic.

To wszystko już 24 października, w hali EXPO Mazury S.A w Ostródzie. Cały spektakl zrealizuje i wyemituje Telewizyjna Dwójka. My już dziś zapraszamy do Ostródy i przed telewizory.

24 października ponownie rozbłyśnie jeden z najjaśniejszych gwiazdorów disco polo.

Zobacz również: Uwielbiany wokalista disco polo pokazał zdjęcie z malutkim synkiem! Wzruszająca fotka Przemka Budki chwyta za serce!

Imprezę poleca disco-polo.info!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Genialne trio Bogdan Borowski, MiłyPan i Defis zgarnęli za wspólną piosenkę już 10 milionów! Utwór pod tytułem 'Jeszcze raz' bije rekordy oglądalności!
  2. Śliczna gwiazda disco polo przyłapana w salonie urody?! Artystka poddała się popularnemu zabiegowi z którego korzysta m.in. Anna Lewandowska czy Wieniawa
  3. Wysportowana wokalistka disco polo zachwyca kuszącym widokiem! Tak idealnej figury może pozazdrościć jej wiele kobiet!
  4. Uwielbiany gwiazdor disco polo wraca do gry! W sieci pojawiła się muzyczna premiera zespołu Exelent!
  5. Marcin Miller - Boys wygrał walkę z chorobą?! Wiemy, kiedy gwiazdor disco polo wraca na scenę!
  6. Młody gwiazdor disco polo zaskoczył nową premierą w stylu folk! Utwór 'Po co mi to było' podbije listy przebojów?!
  7. Urodzinowy koncert zespołu Bayer Full na antenie Telewizji Polskiej! To będzie wielkie święto muzyki disco polo! Data emisji, lista wykonawców
  8. Rewelacyjna nowość formacji Mega Jump już dostępna w sieci! To nowy hit disco polo?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami