Reklama


Reklama

Marcin Miller z wielkim przytupem obejdzie 30-lecie działalności. Gwiazdor disco polo godnie uhonorowany!

2020-10-08T12:11:00+02:00 Marcin Miller z wielkim przytupem obejdzie 30-lecie działalności. Gwiazdor disco polo godnie uhonorowany! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/10/legenda-disco-polo-z-wielkim-przytupem-obejdzie-30-lecie-dzialalnosci-marcin-miller-godnie-uhonorowany-1602076301.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

na scenie wystąpi m.in. Czadoman, Samantha Fox, Fun Factory, Helena Vondrackova, Stachurski, Piersi, Top Girls, Classic

Reklama

Na huczne obchodzenie działalności muzycznej, mogą sobie pozwolić tylko najwięksi przedstawiciele disco polo. Wśród nich jest kilku pionierów, którzy budowali markę i wielkość muzyki tanecznej w Polsce od podstaw.

Zobacz również: Totalna rewolucja! Ten dzień zmienił życie legendarnego gwiazdora disco polo!

Kiedy sięgniemy pamięcią mocno wstecz...aż do początku lat 90-tych i porównamy ten okres z dzisiejszą, internetową i „YouTube,ową” erą, łatwo sobie możemy uświadomić, jak ciężką pracę musiały wykonać gwiazdy, by dotrzeć do fanów, ze swoim niekwestionowanym talentem.

To dlatego dziś o tych artystach śmiało mówimy - Legenda! Do takich właśnie należy Marcin Miller. Jego biografia, to doskonała motywacja dla dzisiejszych, młodych twórców. To już 30 lat, jak gwiazdor zachwyca nas swoją osobowością, talentem i wielkimi przebojami.

Z tej okazji odbędzie się specjalny koncert. Wydarzenie urośnie do niebywale wysokiej rangi, a to także za sprawą artystów, którzy podczas niego wystąpią. Na wyjątkowej imprezie nie zabraknie oczywiście Marcina Millera i formacji Boys. Oprócz nich na scenie wystąpi m.in. Czadoman, Samantha Fox, Fun Factory, Helena Vondrackova, Stachurski, Piersi, Top Girls i Classic.

To wszystko już 24 października, w hali EXPO Mazury S.A w Ostródzie. Cały spektakl zrealizuje i wyemituje Telewizyjna Dwójka. My już dziś zapraszamy do Ostródy i przed telewizory.

24 października ponownie rozbłyśnie jeden z najjaśniejszych gwiazdorów disco polo.

Zobacz również: Wielki przebój Zenka Martyniuka Akcent trafił właśnie do sieci w nowej odsłonie!

Imprezę poleca disco-polo.info!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Legendarna czwórka w hitowej produkcji. „Stare” disco polo powróciło z przytupem!
  2. Tajemnicza kobieta skradła serce wokaliście disco polo?! Poznajcie niezwykłą historię!
  3. Artyści disco polo stają się coraz bogatsi! Kolejny milion wpadł na konto Power Play!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.