Reklama


Reklama

Marcin Miller w popularnym programie TVP. Gwiazdor disco polo rozbawił swoim występem Polaków!

2020-11-04T09:50:00+01:00 Marcin Miller w popularnym programie TVP. Gwiazdor disco polo rozbawił swoim występem Polaków! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/10/gwiazdor-disco-polo-w-popularnym-programie-tvp-marcin-miller-rozbawil-publicznosc-do-granic-mozliwosci-1603623275.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/alejazdaTVP
Reklama


Życie gwiazd

Marcin Miller rozbawił Polaków! Jego improwizacja słowna i gra aktorska, przyprawiała oglądających o atak śmiechu

Reklama

Sława gwiazd disco polo, zalała całą Polskę i wiele miejsc poza jej granicami. Popularność muzyki tanecznej i artystów ją tworzących, sięgnęła największych rozmiarów.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo w osobistym wyznaniu kierowanym do swojego syna!

Wszystko to sprawiło, że przedstawiciele nurtu disco, bardzo często występują w telewizji publicznej, nie tylko podczas organizowanych koncertów, ale również przy okazji telewizyjnych show. Do jednego z takich wydarzeń, został zaproszony Marcin Miller - lider znanej i uwielbianej grupy Boys.

Program Ale Jazda - Krzywa Scena, realizowany przez Telewizję Polską, to audycja, w której występują znane postacie, przedstawiając czytane przez prowadzącą - Elę Romanowską historie, na scenie, która jest pochylona pod odpowiednim kątem. Trzeba przyznać, że gwiazdor muzyki disco polo, zaliczył występ idealny.

Jego improwizacja słowna i gra aktorska, przyprawiała oglądających o atak śmiechu. Artysta występował wśród najbardziej znanych postaci polskiej sztuki filmowej i na ich tle wypadł naprawdę znakomicie.

Oglądający mogli poznać piosenkarza od bardzo humorystycznej strony. Koniecznie zobaczcie ten odcinek i dajcie znać jak Wam się podoba!

Zobacz również: Kuszące kadry w teledysku disco polo! Czy zapewnią rozgłos i popularność zespołowi?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalista disco polo nagrał klip mimo pandemii! Zdjęcia powstały w Toruniu!
  2. Gwiazdy disco polo rozwalają system?! Mamy komentarz fana! Jego słowa nie pozostawiają złudzeń!
  3. Zespół Soleo stworzył taneczny hit! Ten utwór na długo zapadnie w waszej pamięci!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.