2020-11-04T09:50:00+01:00 Marcin Miller w popularnym programie TVP. Gwiazdor disco polo rozbawił swoim występem Polaków! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/10/gwiazdor-disco-polo-w-popularnym-programie-tvp-marcin-miller-rozbawil-publicznosc-do-granic-mozliwosci-1603623275.jpg

Marcin Miller w popularnym programie TVP. Gwiazdor disco polo rozbawił swoim występem Polaków!

Redakcja , 04 Listopad 2020  09:50
Marcin Miller w popularnym programie TVP. Gwiazdor disco polo rozbawił swoim występem Polaków!
Źródło zdjęć: facebook.com/alejazdaTVP

Marcin Miller rozbawił Polaków! Jego improwizacja słowna i gra aktorska, przyprawiała oglądających o atak śmiechu


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Sława gwiazd disco polo, zalała całą Polskę i wiele miejsc poza jej granicami. Popularność muzyki tanecznej i artystów ją tworzących, sięgnęła największych rozmiarów.

Zobacz również: Ta piosenka disco polo podbija TikToka! Wokalista Albik zarobił właśnie swój pierwszy milion!

Wszystko to sprawiło, że przedstawiciele nurtu disco, bardzo często występują w telewizji publicznej, nie tylko podczas organizowanych koncertów, ale również przy okazji telewizyjnych show. Do jednego z takich wydarzeń, został zaproszony Marcin Miller - lider znanej i uwielbianej grupy Boys.

Program Ale Jazda - Krzywa Scena, realizowany przez Telewizję Polską, to audycja, w której występują znane postacie, przedstawiając czytane przez prowadzącą - Elę Romanowską historie, na scenie, która jest pochylona pod odpowiednim kątem. Trzeba przyznać, że gwiazdor muzyki disco polo, zaliczył występ idealny.

Jego improwizacja słowna i gra aktorska, przyprawiała oglądających o atak śmiechu. Artysta występował wśród najbardziej znanych postaci polskiej sztuki filmowej i na ich tle wypadł naprawdę znakomicie.

Oglądający mogli poznać piosenkarza od bardzo humorystycznej strony. Koniecznie zobaczcie ten odcinek i dajcie znać jak Wam się podoba!

Zobacz również: Znani producenci odświeżyli NOWOŚĆ zespołu Mig! Klubowa wersja podbije wszystkie taneczne parkiety?!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Pawła Dudka Czadoman porównany do Markowskiego, Cugowskiego i Riedla! Gwiazdor disco polo zaskoczył premierą 'Ratuj mnie'
  2. Z ostatniej chwili! Nowe radio internetowe z muzyką disco polo podbija sieć! Największe hity w zasięgu ręki!
  3. Teresa Werner uwodzi, eksponując ponętny biust w prześlicznej sukience! Fani zachwyceni 'Bogini piękna i talentu wow'!
  4. Cudowna gwiazda disco polo - Marta Konopla Yoko odsłoniła piękne ciało! Wokalistka oczarowała idealną figurą!
  5. Marcin Miller odpowiedział na HEJT w genialny sposób! Gwiazdor opublikował również nazwiska hejterów i ich komentarze!
  6. Hitowy album legendarnej gwiazdy disco polo - Marcina Siegieńczuka -dostępny zupełnie za darmo!
  7. Widok zapiera dech w piersiach! Śliczna modelka disco polo odważnie odsłoniła swoje zgrabne ciało!
  8. Obłędnie piękna Teresa Werner odsłoniła piękne ciało! Internauci pod wrażeniem jej uroku!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami