2020-11-11T07:30:00+01:00 Marcin Miller otrzymał prezent, którego nikt się nie spodziewał! Kolekcja robi wrażenie! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/11/fan-obdarowal-marcina-millera-prezentem-ktorego-nikt-sie-nie-spodziewal-alez-kolekcja-1604749169.jpg

Marcin Miller otrzymał prezent, którego nikt się nie spodziewał! Kolekcja robi wrażenie!

Redakcja , 11 Listopad 2020  07:30
Marcin Miller otrzymał prezent, którego nikt się nie spodziewał! Kolekcja robi wrażenie!
Źródło zdjęć: instagram.com/marcinmillerboys/

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Marcin Miller totalnie zaskoczony! Wokalista disco polo otrzymał wyjątkowy prezent

Reklama

Gwiazdy bardzo często dostają od swoich fanów prezenty. To bardzo miłe, bowiem świadczy o oddaniu i sympatii wiernych obserwatorów. Bardzo często skraca to też dystans pomiędzy gwiazdą, a fanem, w czym świat disco polo przoduje względem innych gatunków muzycznych. Ten prezent to jednak coś, czego żaden Artysta się nie spodziewa.

Zobacz również: Nawałnica powaliła drzewa w miejscu popularnych koncertów disco polo! Dramatyczne zdjęcia!

Marcin Miller to legenda muzyki disco. Ciężko wymienić najistotniejsze informacje związane z jego karierą, ponieważ jest on nieocenionym znakiem świata muzyki tanecznej i to właśnie jemu ten gatunek bardzo wiele zawdzięcza, przez co nie da się go zamknąć w jakichkolwiek ramach. Ciężko w to uwierzyć, ale lider formacji Boys ostatnio obchodził 30 lecie działalności Artystycznej. Z tej okazji otrzymał sporo ciekawych upominków.

Jednym z prezentów, jakie Marcin Miller otrzymał jest... przepotężna kolekcja napojów "rozweselających". Nie musimy chyba pisać dokładniej o co nam chodzi, prawda? Niejaki "Józek z Margonina" podarował Marcinowi cudowne trunki, którymi wokalista formacji Boys podzielił się z fanami (w sensie obrazkowym) na Instagramie. Jak napisał sam lider Boys:

Ach ten Józek [...] . Józek z Margonina to gość [...]

Fani są zaskoczeni, ale zdanie mają wspólne:

Nic, tylko teraz testować

Taki prezent z pewnością ciężko rozpieczętować! Józkowi z Margonina gratulujemy pomysłu, a Marcinowi i formacji Boys życzymy dużo zdrówka (szczególnie po opróżnieniu wszystkich buteleczek).

Zobacz również: Popularna wokalistka disco polo - Agnieszka Drewnicka - Exaited zachwyca odważną stylizacją! Fani komentują 'Piękna jak zawsze'

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ach ten Józek????. Józek z Margonina to gość ????????????

Post udostępniony przez Marcin Miller (@marcinmillerboys)

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Cudowna wokalistka disco polo zachwyca zgrabnymi nogami! Wygląda przepięknie! Co za widok!
  2. Śliczna gwiazda disco polo olśniła fanów swoją stylizacją! Wygląda jak milion dolarów!
  3. Zenek Martyniuk oczarował widzów telewizji publicznej! Gwiazdor disco polo przypomniał utwór z początków swojej twórczości!
  4. Wakacyjna premiera od legendy disco polo! Grupa Top One zaskoczyła wszystkich nową produkcją!
  5. Śliczna wokalistka disco polo czaruje zgrabnymi nogami na koncercie! Fanom opadły szczęki! Wygląda BOSKO!
  6. Cudowna i niezwykle kusząca wokalistka disco polo odsłoniła zgrabne nogi! Gwiazda zachwyciła piękną suknią! W sieci zawrzało!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami