2021-07-17T09:26:00+02:00 Fani Marcina Millera Boys uronili łzy! To co zrobił właśnie gwiazdor disco polo wzruszyło wielu Polaków! https://disco-polo.info/uploads/news/marcin-miller-odwiedzil-swoja-najwieksza-fanke-to-wzruszajacy-widokjpg.jpg

Fani Marcina Millera Boys uronili łzy! To co zrobił właśnie gwiazdor disco polo wzruszyło wielu Polaków!

Redakcja , 17 Lipiec 2021  09:26
Fani Marcina Millera Boys uronili łzy! To co zrobił właśnie gwiazdor disco polo wzruszyło wielu Polaków!
Źródło zdjęć: instagram.com/marcinmillerboys/

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Gwiazdor niezwykle ciepło wypowiadał się o swojej przyjaciółce, która od kilkunastu lat jest dla niego niezwykłym wsparciem

Reklama

Marcin Miller lider zespołu Boys to człowiek o wielkim sercu. Artysta disco polo od ponad 20 lat przyjaźni się ze swoją niepełnosprawną fanką, której twórczość gwiazdora daje niezwykłą motywację do życia!

Zobacz również: Święto muzyki cygańskiej i disco polo?! Wakacyjna Trasa Dwójki połączyła się z popularnym Festiwalem Kultury Romskiej!

FANI MARCINA MILLERA URONILI ŁZY

Lider zespołu Boys regularnie zagląda do Kołobrzegu, gdzie mieszka jego jak sam często powtarza w wywiadach “największa fanka”. Artysta mimo swojego zabieganego życia, zawsze znajduje czas, by ją odwiedzić. Kobieta jest zachwycona Marcinem Millerem, i mimo swojej choroby często pojawia się na jego koncertach. Twórczość Marcina jest dla niej prawdziwym lekarstwem, i odskocznią od codziennych problemów. Dlatego kiedy tylko artysta przekracza prób domu Ani, na jej twarzy błyskawicznie pojawia się uśmiech. W końcu spotkanie ze swoim idolem “oko w oko”, to niezwykłe przeżycie!

Reklama

ANIELSKIE SERCE LIDERA GRUPY DISCO POLO BOYS 'BRAWO, ABY WIĘCEJ TAKICH LUDZI JAK TY'

O przyjaźni gwiazdora disco polo z niepełnosprawną fanką zrobiło się nieco głośniej podczas benefisu Marcina Millera, który wyemitowała telewizja TVP2. Gwiazdor niezwykle ciepło wypowiadał się o swojej przyjaciółce, która od kilkunastu lat jest dla niego niezwykłym wsparciem. Ania z całych sił wspiera swojego idola, a lider zespołu Boys nie pozostaje jej dłużny! Po każdej wizycie kobieta zyskuje ogromne siły do walki z przeciwnościami losu. To wielka zasługa gwiazdora! Marcin jest lekarzem ludzkich dusz!

Fani Marcina ze wzruszenia uronili łezkę. Dobrze, że są jeszcze tacy dobrzy ludzie na tym świecie!

“Brawo Panie Marcinie. Pana głos i uśmiech to lekarstwo dla uszu”

“Brawo, aby więcej takich ludzi jak ty”

“Wspaniały człowiek!”

Marcin Miller kolejny raz udowodnił wszystkim, że jest artystą o wielkim sercu, i sława nigdy nie przewróciła mu w głowie!

Zobacz również: Co za bikini! Śliczna wokalistka disco polo relaksuje się na plaży! Gwiazda rozpoczęła urlop!

Reklama
Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Boys - Miłość jak piorun
>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Justyna Lubas – Top Girls pokazała się w skąpym bikini! Gwiazda disco polo wygląda obłędnie! Fani komplementują wokalistkę 'jedyna w swoim rodzaju'
  2. Gorące zdjęcie córki lidera Bayer Full! Cóż za figura! Gwiazda spędza czas na urlopie!
  3. Angelika Żmijewska - Top Girls zachwyciła w krótkiej mini! Długie nogi gwiazdy disco polo wywołały lawinę komentarzy w sieci!
  4. Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi) zachwyca skąpym bikini! Gwiazda wygląda jak modelka! Fani komplementują artystkę!
  5. Playboys i Miły Pan pokazali wspólny teledysk 'Ideały' ! Fani disco polo nie mają wątpliwości! To będzie hit tego lata!
  6. Gwiazdy disco polo w duecie z synem Don Vasyla! Elwira Mejk podbija serca Polaków!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami