2024-02-23T15:10:00+01:00 Marcin Miller na scenie teatralnej – Disco Polo wchodzi do teatru! Mamy nagranie | VIDEO Marcin Miller z Boys na scenie teatralnej w spektaklu "Jesteś szalona". Emocje, muzyka disco polo i niespodziewane momenty w Nowym Teatrze https://disco-polo.info/uploads/news/marcin-miller-na-scenie-teatralnej---disco-polo-wchodzi-do-teatru-mamy-nagranie-videojpg.jpg Disco-Polo.info

Marcin Miller na scenie teatralnej – Disco Polo wchodzi do teatru! Mamy nagranie | VIDEO


Marcin Miller z Boys na scenie teatralnej w spektaklu "Jesteś szalona". Emocje, muzyka disco polo i niespodziewane momenty w Nowym Teatrze

Autor: Adam Begier, 23 Luty 2024  15:10
Źródło zdjęć: fot. Kamila Rauf-Guzińska - facebook.com/NowyTeatr
Marcin Miller na scenie teatralnej – Disco Polo wchodzi do teatru! Mamy nagranie | VIDEO
Wybrane dla Ciebie:
 1. Wygląda jak milion dolarów?! Joanna Narożna zachwyca nowymi ciuszkami. Zdradziła, na jaką okazję! Internauci mogą trzymać kciuki!
 2. Wielki powrót klasyka disco polo?! 'O Tobie Kochana' w nowej odsłonie! Fani to pokochają?
 3. Nowy wizerunek gwiazd disco polo Topky! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz-Zimecka rozwalą system w 2024 roku?

  W niecodziennej odsłonie zaprezentował się Marcin Miller, lider kultowego zespołu disco polo Boys. 17 lutego artysta pojawił się w Nowym Teatrze im. Witkacego w Słupcu na spektaklu muzycznym "Jesteś szalona", tytułowym utworem przewodnim zespołu Boys. To wydarzenie stanowiło niezwykłe połączenie świata disco polo z teatralną sceną, dostarczając widzom niezapomnianych wrażeń.

  Disco polo w teatrze!

  Spektakl "Jesteś szalona" to nie tylko muzyczna uczta dla fanów gatunku disco polo. To przede wszystkim opowieść o miłości, która rozgrywa się na przełomie wieków w nadmorskim kurorcie. Z bogatą scenografią końcówki lat dziewięćdziesiątych, spektakl przenosi widzów w czasie, do epoki zmieniającej się Polski. Owa mieszanka romantycznej atmosfery wakacji nad morzem z elementami kultury disco polo tworzy wyjątkową i nostalgiczno-rozrywkową oprawę.

  Twórcy spektaklu, odpowiedzialni wcześniej za sukces "Małej Piętnastki – legend pomorskich", przygotowali scenariusz specjalnie dla Nowego Teatru. Spektakl jest skierowany nie tylko do miłośników muzyki disco polo z lat dziewięćdziesiątych, ale także dla tych, którzy dopiero odkrywają ten gatunek jako część polskiego dziedzictwa kulturowego.

  Marcin Miller – gwiazda wieczoru

  Marcin Miller, po obejrzeniu spektaklu, podzielił się swoimi emocjami na portalach społecznościowych.

  "Byłem, podziwiałem i wielki szacun♥️. Były momenty wzruszenia i zadumy, ale też wspólnej zabawy. To świetny scenariusz na dobry, polski film z gatunku tych komedii miłosnych, w których nie brakuje dramatów ludzkich i dobrej muzyki" – napisał artysta.

  Kulminacyjnym momentem spektaklu było pojawienie się Marcina Millera na scenie i zaśpiewanie razem z aktorami hitu "Jesteś szalona". To wyjątkowe wydarzenie zostało uwiecznione na nagraniu, które szybko zyskało popularność w sieci, przyciągając uwagę fanów zarówno teatru, jak i muzyki disco polo.

  Zobacz również: Są identyczni?! Filip Lato wcielił się w Skolima! Zobaczcie nagranie! Artysta może wygryźć króla latino?!

  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Dawid Narożny z Pięknych i Młodych - zaliczył WPADKĘ na Scenie! Zobacz nagranie
  2. Carmelovi w nowym hicie: 'Ona Jest Jak Anioł'! Zobacz przedpremierę!
  3. Rok 2024 będzie należeć do Klaudii Zielińskiej? Świąteczne koncerty to potwierdzają
  4. Wielkie zaskoczenie: Magdalena Lubacz (Maluba) z "Projektu Lady" mówi ile można zarobić w reality show!
  5. Folk Festiwal 2024 Nadchodzi już 4 i 5 maja! ZAgrają Baciary i Kapela Roy!
  6. To nie żart! NieOkiemZnani powracają na rynek disco polo! Zdradzili szczegóły nowości! Będziecie w szoku, czym zaskoczą!
  7. Marcin Miller bez cenzury o USA: Szokujące wyznania przed nadchodzącą trasą
  8. Classic w niezapomnianym hicie 'Jolka, Jolka' skradli całe Show!- zobacz występ na żywo! To najlepszy zespół disco polo | VIDEO

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie