2020-05-13T18:18:00+02:00 Marcin Miller i Sławomir Świerzyński zdobyli miliony! Artyści disco polo podbijają rynek! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/05/miller-i-swierzynski-doszli-na-sam-szczyt-1589145046.jpg

Marcin Miller i Sławomir Świerzyński zdobyli miliony! Artyści disco polo podbijają rynek!

Redakcja , 13 Maj 2020  18:18
Marcin Miller i Sławomir Świerzyński zdobyli miliony! Artyści disco polo podbijają rynek!
Źródło zdjęć:
Reklama

Marcin Miller (Boys) i Sławomir Świerzyński (Bayer Full) mogą przybić sobie piątkę i napić się szampana. Powód jest niemały

Reklama

Marcin Miller (Boys) i Sławomir Świerzyński (Bayer Full) mogą przybić sobie piątkę i napić się szampana. Powód jest niemały. Wokaliści przeszli samych siebie.

Zobacz również: Znany duet disco polo powraca z nowym hitem?! Zakochani wniebowzięci! Klip powstał w Dąbrowicach!

Bezapelacyjnie największymi hitami z lat 90-tych jest piosenka grupy Boys pod tytułem „Jesteś szalona” a także utwór od zespołu Bayer Full - zatytułowany „Moja mała blondyneczko”. Dotychczas żaden z muzyków nie wpadł na pomysł, z jakim wyszedł Marcin Miller i Sławek Świerzyński. Artyści postanowili nagrać wspólny kawałek, który nawiązuje do początków ich kariery.

W teorii nie było w tym nic nadzwyczajnego, ale fakt, iż panowie połączyli w jedność te dwa wielkie hity „Jesteś szalona” i „Moja mała blondyneczko” – robi wrażenie. Właśnie tak powstała propozycja pt. „Szalona blondynka”. Nic dziwnego, że piosenka spotkała się z takim pozytywnym odbiorem.

Utwór przypadł do gustu nie tylko fanom młodego pokolenia, gdyż tak naprawdę mimo to, że piosenka powstała niedawno, to jest też bardzo bliska ludziom w starszym wieku. O tym, że utwór okazał się strzałem w dziesiątkę mogą świadczyć liczby pod teledyskiem. Mianowicie klip do piosenki pt. „Szalona blondynka” ma już ponad 10 milionów wyświetleń w serwisie YouTube.

Wynik przeszedł chyba oczekiwania muzyków. Jak oceniacie tę propozycję? Myślicie, że przejdzie do historii?

Zobacz również: Szlagierowa legenda powraca z nowym klipem! Jest na co popatrzeć!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Pierwszy milion na koncie znanej gwiazdy disco polo! Przepiękna artystka nie kryje radości!
  2. Gwiazdor disco polo sprzedał więcej płyt niż topowe gwiazdy Pop?! W takim tempie MiłyPan trafi na szczyt!
  3. Pilne! Oszust podszywa się pod gwiazdora disco polo i wyłudza pieniądze! Artysta wyjawia szczegóły!
  4. Ważne przesłanie! Najsłynniejsi bracia w disco polo szczerze o stracie!

Reklama

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama