2021-06-04T15:00:00+02:00 Marcin Miller (Boys) zaprasza na obiad! Gwiazdor disco polo bierze udział w wyjątkowej akcji! https://disco-polo.info/uploads/news/marcin-miller-zaprasza-na-obiad-gwiazdor-disco-polo-bierze-udzial-w-niecodziennej-akcjijpg.jpg

Marcin Miller (Boys) zaprasza na obiad! Gwiazdor disco polo bierze udział w wyjątkowej akcji!

Redakcja , 04 Czerwiec 2021  15:00
Marcin Miller (Boys) zaprasza na obiad! Gwiazdor disco polo bierze udział w wyjątkowej akcji!
Źródło zdjęć: facebook.com/PoznajGwiazde

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama

Teraz to właśnie Ty możesz zjeść wspólny obiad z Marcinem Miller - gwiazdą legendarnej grupy disco polo Boys

Reklama

Na wspólny obiad z uwielbianym gwiazdorem disco polo udadzą się dwie osoby, które osiągną najwyższy wynik w licytacji!

Zobacz również: Dawid Narożny postanowił podzielić się fantastyczną informacją! To najlepszy okres w życiu gwiazdora disco polo!

MARCIN MILLER BOYS ZAPRASZA NA OBIAD

Marcin Miller jest człowiekiem o gołębim sercu. Lider zespołu Boys niezwykle często udziela się w akcjach charytatywnych. Marcin po prostu nie potrafi przejść obojętnie wobec ludzkiej krzywdy. Gdy tylko pojawia się okazja, a cel jest naprawdę szczytny, to wokalista rzuca wszystkie swoje sprawy w kąt, i spieszy z pomocą! 

Reklama

TWÓRCA NAJWIĘKSZYCH HITÓW DISCO POLO

Marcin Miller to uwielbiany artysta disco polo, który od ponad 30 lat bawi fanów swoją przebojową twórczością. Gwiazdor wylansował przez ten czas mnóstwo hitów, które na stałe wpisały się do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej. Słynną “Szaloną” do dziś nuci cały świat!

PoznajGwiazde.pl to inicjatywa, dzięki której każdy fan może spełnić swoje marzenia i spotkać się ze znaną osobą ze świata muzyki, filmu, sportu, telewizji czy sztuki. Wystarczy tylko wejść na stronę poznajgwiazde.pl/ i wziąć udział w licytacji. Osoba, która ją wygra ma szansę zjeść obiad w towarzystwie swojego idola! Dochód z każdej zwycięskiej licytacji, przeznaczony zostanie na budowę i wdrożenie do użytku protezy sztucznego serca dla dzieci przez Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi. To naprawdę szczytny cel!

Reklama

WSPÓLNY OBIAD Z LIDEREM LEGENDARNEJ GRUPY DISCO POLO BOYS

Bohaterem najnowszej aukcji został Marcin Miller! Na wspólny obiad z uwielbianym gwiazdorem udadzą się dwie osoby, które osiągną najwyższy wynik w licytacji. Gra zatem jest warta przysłowiowej świeczki! Można nie tylko spotkać ukochanego artystę na żywo, ale także i pomóc chorym dzieciom!

Brawa dla Marcina! Artysta kolejny raz pokazał, że ma wielkie serce! Fani aż uronili łęzkę ze wzruszenia! To naprawdę dobry człowiek!

Zobacz również: Uwielbiany zespól disco polo w repertuarze weselnym! Grupa Eratox przeskoczy konkurencję!

Reklama
Zobacz teledysk: Boys - Miłość jak piorun
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Funkcjonariusz więzienny oczarowany gwiazdą disco polo! Ta premiera podbije listy przebojów?!
  2. Fala hejtu na Magdę Narożną! Gwiazda disco polo zaszczepiła się przeciwko Covid-19!
  3. Gorące fotki Magdaleny Narożnej! Skąpe bikini idealnie podkreśliło opaleniznę królowej disco polo!
  4. Łobuzy już dziś na MTV – czym tym razem zaskoczy nas Warsaw Shore?!
  5. Uwielbiany zespól disco polo w repertuarze weselnym! Grupa Eratox przeskoczy konkurencję!
  6. Dramat w rodzinie! Gwiazdor disco polo walczy o życie dziecka!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami