Reklama


Reklama

Marcin Miller (Boys) zalewa się łzami! Gwiazdor disco polo zaskoczył tym wszystkich!

2020-05-15T16:54:00+02:00 Marcin Miller (Boys) zalewa się łzami! Gwiazdor disco polo zaskoczył tym wszystkich! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/marcin-miller-boys-zalewa-sie-lzami-genialna-premiera-od-imperatora-disco-polo-1589544800.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

W momencie, jak odnosi się wrażenie, że Marcin Miller nie jest w stanie już niczym nas zaskoczyć, to pojawia się to

Reklama

Fani zespołu Boys i Marcina Millera długo czekali na ten dzień. Wokalista disco polo ma oczy mokre od łez.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo odciąża żonę z obowiązków! Cieszy się, że może wykazać się jako mąż i tata!

Marcin Miller z zespołu Boys jest niekwestionowaną ikoną polskiej muzyki tanecznej. Niezależnie od wieku, każdy szanujący się Polak, zna jego twórczość. Wydaje się wręcz niemożliwe, znalezienie fana disco polo, który nie byłby w stanie zaśpiewać chociażby refrenów piosenek grupy Boys. W momencie, jak odnosi się wrażenie, że Miller nie jest w stanie już niczym nas zaskoczyć, to pojawia się kolejna niespodzianka! 

Jest nią nowość, która została zatytułowana „Ogród pełen róż”. Lider i wokalista formacji, zaskoczył tą propozycją nie tylko fanów, ale i wykonawców.

W świecie muzyki tanecznej najprawdopodobniej po raz pierwszy w historii, mamy do czynienia z taką formą klipu, który został stworzony z fragmentów poprzednich teledysków i różnych zasobów gotowych ujęć.

Nie każdy byłby w stanie wpaść na taki pomysł, aby stworzyć klip za pomocą telefonu komórkowego i archiwalnych nagrań. Po tej propozycji można zakładać, że Marcin Miller wraz z zespołem Boys zaskoczą fanów jeszcze niejeden raz.

Jak wam się podoba romantyczna strona artysty w utworze pt. „Ogród pełen róż”?

Zobacz również: Pokaźna suma wpłynęła na konto gwiazd disco polo! Dawid Narożny i Endrju nie kryją radości!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Smutek i tęsknota w sercu Artysty disco polo! Poruszające wyznanie gwiazdora łamie serca fanów!
  2. Kulisy finałowej metamorfoza Czadomana... czyli jak Artysta stał się Krzysztofem Cugowskim!
  3. Dawid Narożny zadbał o przyszłość swojego nowonarodzonego syna?! Wiemy, jaką maluje mu przyszłość!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.