Reklama
Polecamy


Reklama

Marcin Miller (Boys) zalewa się łzami! Gwiazdor disco polo zaskoczył tym wszystkich!

2020-05-15T16:54:00+02:00 Marcin Miller (Boys) zalewa się łzami! Gwiazdor disco polo zaskoczył tym wszystkich! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/marcin-miller-boys-zalewa-sie-lzami-genialna-premiera-od-imperatora-disco-polo-1589544800.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

W momencie, jak odnosi się wrażenie, że Marcin Miller nie jest w stanie już niczym nas zaskoczyć, to pojawia się to

Reklama

Fani zespołu Boys i Marcina Millera długo czekali na ten dzień. Wokalista disco polo ma oczy mokre od łez.

Zobacz również: Urocza Paula z Top Girls z ukochanym na zasłużonych wakacjach! Bajeczne zdjęcia zdradzają co robili!

Marcin Miller z zespołu Boys jest niekwestionowaną ikoną polskiej muzyki tanecznej. Niezależnie od wieku, każdy szanujący się Polak, zna jego twórczość. Wydaje się wręcz niemożliwe, znalezienie fana disco polo, który nie byłby w stanie zaśpiewać chociażby refrenów piosenek grupy Boys. W momencie, jak odnosi się wrażenie, że Miller nie jest w stanie już niczym nas zaskoczyć, to pojawia się kolejna niespodzianka! 

Jest nią nowość, która została zatytułowana „Ogród pełen róż”. Lider i wokalista formacji, zaskoczył tą propozycją nie tylko fanów, ale i wykonawców.

W świecie muzyki tanecznej najprawdopodobniej po raz pierwszy w historii, mamy do czynienia z taką formą klipu, który został stworzony z fragmentów poprzednich teledysków i różnych zasobów gotowych ujęć.

Nie każdy byłby w stanie wpaść na taki pomysł, aby stworzyć klip za pomocą telefonu komórkowego i archiwalnych nagrań. Po tej propozycji można zakładać, że Marcin Miller wraz z zespołem Boys zaskoczą fanów jeszcze niejeden raz.

Jak wam się podoba romantyczna strona artysty w utworze pt. „Ogród pełen róż”?

Zobacz również: Spektakularny występ Czadomana! Gwiazdor disco polo wywołał łzy u tysięcy Polaków!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny płynąc na fali sukcesu zapowiada kolejny hit!
  2. Gwiazdor disco polo ofiarą ataku! Nagranie trafiło do sieci! Artysta przeprasza!
  3. Wokalistka disco polo nie ma czasu na sen! Gwiazda wzięła udział w pieszej pielgrzymce!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.