Reklama
Polecamy


Reklama

Marcin Miller (Boys) wzrusza do łez! Gwiazdor pokazał przepiękny materiały ze swojego życia!

2020-06-01T20:30:00+02:00 Marcin Miller (Boys) wzrusza do łez! Gwiazdor pokazał przepiękny materiały ze swojego życia! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/co-za-publikacja-gwiazdora-disco-polo-marcin-miller-boys-wzrusza-do-lez-1590842953.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Marcin Miller, bo o nim mowa, dodał do serwisu YouTube nagranie wraz z przewijającymi się cyklicznie zdjęciami, które wzruszą największego twardziela

Reklama

Gwiazdy disco polo bez reszty poświęcają się muzycznej twórczości. Istnieją jednak w ich życiu pewne aspekty, które być może są sytuowane nawet ponad muzyką.

Zobacz również: Nowa propozycja nietuzinkowego Artysty disco polo już w sieci! Czy stanie się hitem?

To oczywiście rodzina. Najbliżsi, którzy towarzyszą w dobrych i złych chwilach, a przede wszystkim są ogromnym wsparciem, które niejednokrotnie bywało bardzo potrzebne.

Największy gwiazdor w branży disco, również ma w swoim życiu osobę, której zawdzięcza bardzo wiele i niejedno pewnie jeszcze zawdzięczy. Marcin Miller, bo o nim mowa, dodał do serwisu YouTube nagranie wraz z przewijającymi się cyklicznie zdjęciami, które wzruszą największego twardziela.

Artysta przygotował wyjątkowy projekt, poświęcony własnej mamie. Z ust Marcina, usłyszeliśmy cover piosenki Wojciecha Młynarskiego pt. „Nie ma jak u mamy”.

Samo wykonanie stoi na wysokim poziomie, ale nie ono jest głównym wyciskaczem łez. Chodzi o wyżej wspomniane zdjęcia z prywatnej galerii piosenkarza, które towarzyszyły tej ckliwej produkcji, czyniąc ją jeszcze bardziej wzruszającą. Już jakiś czas temu zauważyliśmy niezwykłą zażyłość wokalisty z mamą.

To nagranie potwierdza tę ciepłą, bezwarunkową relację. Koniecznie musicie zobaczyć. To był z pewnością bardzo trafiony prezent z okazji Dnia Mamy, który wszyscy niedawno obchodziliśmy.

Zobacz również: Przepiękna wokalistka disco polo kusi w klipie skąpym bikini! Jej nowość podbije listy przebojów?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Co za piękność! Wokalistka Top Girls - Paula Karpowicz zachwyciła wszystkich wyjątkową stylizacją!
  2. Przepiękna wokalistka disco polo kusi w klipie skąpym bikini! Jej nowość podbije listy przebojów?!
  3. Najpiękniejsza z dam skradła serce gwiazdora disco polo?! PREMIERA już w sieci!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.