2023-03-27T06:30:00+02:00 Marcin Miller BOYS w wielkim HICIE sprzed 30 lat! Polacy kochają ten utwór! Jak brzmi teraz piosenka?! Zespół Boys odświeża utwór sprzed trzydziestu lat! „Usłyszysz wołanie 2023” to utwór, który od nowa podbije muzyczny rynek? https://disco-polo.info/uploads/news/zespol-boys-odswieza-utwor-sprzed-trzydziestu-lat-uslyszysz-wolanie-2023-to-utwor-ktory-od-nowa-podbije-muzyczny-rynekjpg.jpg

Marcin Miller BOYS w wielkim HICIE sprzed 30 lat! Polacy kochają ten utwór! Jak brzmi teraz piosenka?!

Autor: Adam Begier , 27 Marzec 2023  06:30
Marcin Miller BOYS w wielkim HICIE sprzed 30 lat! Polacy kochają ten utwór! Jak brzmi teraz piosenka?!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Zespół Boys odświeża utwór sprzed trzydziestu lat! „Usłyszysz wołanie 2023” to utwór, który od nowa podbije muzyczny rynek?Reklama

  Reklama

  Zespół Boys od początku działalności wydał wiele wielkich utworów. Niektóre z nich do dzisiaj są nierozłącznym elementem każdego dobrego, muzycznego wydarzenia. Prócz „Szalonej” i „Biby”, wcześniej klasykiem był też utwór o nazwie „Usłysz wołanie”. Dzisiaj, po 31 latach, od oryginalnej premiery mamy okazję do posłuchania nowej wersji, za którą odpowiada Thr!ll.

  Zobacz również: Mega premiera: Swinger - Ta dziewczyna

  „Usłysz wołanie” – utwór (a jednocześnie album) wydany przez grupę Boys, który swoją premierę miał w 1992 roku. Piosenka ta gościła bardzo długi czas na pierwszym miejscu na różnych listach przebojów w całej Polsce. Obecnie produkcja uznawana jest jako klasyk, obok takich produkcji jak: „Szalona” czy „Łobuz”. Oryginał przyjął się bardzo wśród fanów, a jego dźwięki wierni fani pamiętają po dziś.

  Po ponad 30 latach od oficjalnej premiery, Marcin Miller postanowił dać utworowi nowe życie podejmując współpracę ze znanym producentem, Thri!llem, który „ożywił” już  niejeden klasyk.

  „USŁYSZ WOŁANIE” – WIELKI HIT LAT .90

  Warto dodać, że produkcja pojawiła się na krążkach zespołu Boys aż dwukrotnie od czasu premiery – w roku 1995 (krążek „Bawmy się”) oraz 1998 roku („Best 1”). Za każdym razem jej brzmienie nieco różniło od się od wersji pierwotnej.  Wersja z roku 1995 różni się od wersji  z ’98 w głównej mierze tonacją oraz dźwiękami, które są w niej zastosowane. Fenomenem tego kawałka jest przede wszystkim życiowe przesłanie, a także niezwykle chwytający za serce tekst.

  Reklama

  BOYS & THR!LL – USŁYSZ WOŁANIE 2023. ZOBACZ PREMIERĘ NA DISCO-POLO.INFO

  Wersja, którą przygotował Marcin we współpracy z Thri!llem to nie tylko fantastyczne odświeżenie wielkiego hitu, ale także  nadanie mu nowego brzmienia, co sprawia, że produkcja prezentuje się świetnie na tle, znanych lubianych hitów.

  Remix od Thr!lla przypadł fanom do gustu, o czym poświadczy seria komentarzy:

  - Super wersja;

  - Extra remix;

  - Piękne wykonanie.

  Zdecydowanie, „Usłysz wołanie (Thr!ll Remix)” przywoła wspomnienia z dawnych lat, kiedy to muzyka grupy Boys królowała na niejednym parkiecie.

  Ten utwór dzięki współpracy Marcina z Thr!llem ponownie ma szansę podbić parkiety i wbić się na szczyty listy przebojów. Którą wersję wolicie? Oryginał czy może jednak tegoroczną? Wielki hit ponownie w obiegu.

  Reklama

  BOYS & THR!LL - Usłysz wołanie 2023

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Festiwal Disco Ostróda 2024! Wielka impreza disco polo już 19 i 20 lipca! Kto wystąpi? Bilety
  2. Posłuchaj jako pierwszy! Subacik - Gorąca!
  3. Niezapomniane show w Szczyrku! Kordian i jego koncert w środku zimy! Zobacz, co się wydarzyło
  4. "Uśmiech Czarujący" w Nowej Odsłonie: Dance 2 Disco odświeżąją hit Jokera!
  5. Gwiazda disco polo - Jesika z głębokim dekoltem! Zobacz jak rozpala nas na początku lutego!
  6. Diadem ponownie na szczycie! Ich najnowszy hit 'Z Tobą' zdobywa uznanie!
  7. Mega Premiera: 'Panna Agnieszka' – Nowy Hit Bartosza Jagielskiego
  8. Mig zdobywa YouTube! Jak "Filmowe role" podbiły polską scenę Disco Polo?

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie