Reklama


Reklama

Marcin Miller (BOYS) otrzymał list z Japonii! Jego treść wzbudza wiele emocji!

2020-09-20T11:58:00+02:00 Marcin Miller (BOYS) otrzymał list z Japonii! Jego treść wzbudza wiele emocji! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/09/list-z-japonii-do-gwiazdora-disco-polo-marcin-miller-zdumiony-jego-trescia-1600114879.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/marcinmillerboys/
Reklama


Życie gwiazd

Marcin Miller z zespołu Boys otrzymał niecodzienny list z Japonii! Wokalista disco polo pochwalił się tym w sieci

Reklama

Nie od dziś wiadomo, że niezmiernie popularne disco polo, opanowało polski rynek. Artyści gatunku tanecznego, zajmują w kraju najwyższe miejsca na listach przebojów, grają największą ilość koncertów, a wyświetlenia przebojów w popularnym serwisie YouTube, to setki milionów odsłon!

Zobacz również: Ma najpiękniejsze nogi w branży disco polo?! Zobaczcie jak wygląda jedna z najpiękniejszych kobiet na rynku disco polo!

Okazuje się, że nasza muzyka taneczna ma jednak międzynarodowy, a nawet międzykontynentalny zasięg! Gwiazda disco polo i lider grupy Boys - Marcin Miller, pochwalił się nietypową wiadomością, od jednego z fanów!

Mail jest w języku angielskim, a w treści dowiadujemy się, że Oushi Sasame mieszka na co dzień w Japonii gdzie się uczy. Dodatkowo jest wielbicielem twórczości Millera! Najbardziej lubi piosenkę pt. „Najpiękniejsza dziewczyno”!

Fan z kraju Samurajów przyznaje, że po powrocie ze szkoły, kiedy chce polepszyć swój nastrój, pomaga mu w tym muzyka artysty, która dodaje pozytywnej energii!

Z listu i wielu pochlebnych słów dumny jest sam gwiazdor. Nic w tym dziwnego...świadczy on o jego ogromnej sławie i uznaniu fanów nawet na drugim końcu świata.

Zobacz również: Niezwykle czuły gest partnerki Dawida Narożnego! Ukochana dała mu wielki dowód miłości!

Legenda Marcina Millera jeszcze przybiera na sile!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fan z Japonii. Miło????

Post udostępniony przez Marcin Miller (@marcinmillerboys)

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularny utwór disco polo przearanżowany w piękną balladę! Znani producenci podbiją tym rynek muzyczny?!
  2. Niezwykle czuły gest partnerki Dawida Narożnego! Ukochana dała mu wielki dowód miłości!
  3. Artyści disco polo stają się coraz bogatsi! Kolejny milion wpadł na konto Power Play!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.