2021-12-24T09:00:00+01:00 Marcin Miller – Boys na jednej scenie z kolegami z branży! Artyści disco polo przygotowali wielką niespod https://disco-polo.info/uploads/news/marcin-miller---boys-na-jednej-scenie-z-mlodszymi-kolegami-z-branzy-artysci-disco-polo-szykuja-swiateczna-niespodzianke-dla-fanowjpg.JPG

Marcin Miller – Boys na jednej scenie z kolegami z branży! Artyści disco polo przygotowali wielką niespodziankę dla fanów?!

Redakcja , 24 Grudzień 2021  09:00
Marcin Miller – Boys na jednej scenie z kolegami z branży! Artyści disco polo przygotowali wielką niespodziankę dla fanów?!
Źródło zdjęć: Polo TV

To już pewne! Marcin Miller Boys przygotował dla swoich fanów niespodziankę


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Gwiazdor zespołu Boys nagrał kolędę “Jezus malusieńki” w towarzystwie młodych talentów disco polo!

Zobacz również: Tłumy na koncercie Kamila Kossakowskiego – Discoboys! Gwiazdor disco polo hitem TikToka 'Zarąbista blondi' rozpalił publiczność do czerwoności!

Marcin Miller od pewnego czasu jest współwłaścicielem wydawnictwa promującego młode talenty. Gwiazdor zespołu Boys posiada bogate doświadczenie, którym chętnie dzieli się z nowymi wykonawcami disco polo. Z takiej pomocy aż żal byłoby nie skorzystać!

Reklama

Marcin Miller to lider popularnego zespołu Boys. Gwiazdor disco polo ma niezłego nosa do tworzenia przebojów, których w swojej karierze wylansował już naprawdę sporo. Nie ma przecież fana, który nie kojarzyłby takich hitów jak: “Szalona”, “Wolność”, czy “Najpiękniejsza dziewczyno”!

Marcin Miller w swojej agencji ma tak znanych artystów jak Luka Rosi, czy zespół Lili. To młody narybek, który coraz lepiej radzi sobie w świecie disco polo!

Marcin Miller gwiazdą koncertu kolęd stacji PoloTv. Lider zespołu Boys zaśpiewa świąteczny utwór z kolegami z branży!

Utalentowany wokalista disco polo miał ostatnio niepowtarzalną okazję, by wystąpić na jednej scenie ze swoimi podopiecznymi. Utwór, który razem wykonali artyści już niedługo będzie można uszłyszeć w telewizji!

Reklama

Marcin Miller był jedną z gwiazd świątecznego koncertu stacji PoloTv. Nasz bohater podczas tego niezwykłego wydarzenia zaśpiewał wzruszającą kolędę “Jezus Malusieńki” i nie zrobił tego sam! Towarzyszyli mu bowiem znany z hitu “A Ty bądź” Luka Rosi, a także grupa Lili z uroczą Basią Pędrak na czele!

Jak wypadną artyści we wspólnej kolędzie? Tego widzowie stacji PoloTv dowiedzą się już w wigilijny wieczór, kiedy to rozpocznie się emisja tego wyjątkowego wydarzenia. Start punktualnie o godzinie 17:00. Warto włączyć telewizor, bowiem takiego koncertu w świecie disco polo już dawno nie było!

Zobacz również: Kuszący widok rozpala internet! Cudowna wokalistka disco polo odważnie pokazała swoje wdzięki! FOTO

Reklama
Plik KOLEDY POLO TV 009.JPG_3..JPG
Plik KOLEDY POLO TV 008.JPG_2..JPG
Plik Marcin Miller – Boys na jednej scenie z młodszymi kolegami z branży! Artyści disco polo szykują świąteczną niespodziankę dla fanów!.JPG_1..JPG
Plik KOLEDY POLO TV 011.JPG_0..JPG
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Popularny wokalista disco polo pochwalił się wakacjami marzeń! Robert Klatt Classic odpoczywał na Zanzibarze! Fani są zachwyceni tym co pokazuje w sieci!
  2. Magdalena Narożna młodnieje w oczach?! Gwiazda disco polo znów skorzystała z zabiegów, które poprawiły jej wygląd i samopoczucie! Jak TERAZ wygląda?!
  3. Drapieżna i mega gorąca premiera od formacji News szaleje w sieci! Utwór pt. 'Koci pazur' przypadł do gustu internautom!
  4. Uwielbiana wokalistka disco polo świętuje urodziny córki! Gwiazda disco polo zorganizowała Jej cudowny czas!
  5. Znana wokalistka disco polo przyłapana w nietypowej dla niej sytuacji! Czy gwiazda przebranżowi się dla nowej pasji?!
  6. Po rozstaniu z żoną przyszedł czas na kolejne zmiany! Bartek Dbomb zaskoczył tym internautów!
  7. Królowa jest tylko jedna! Znana wokalistka disco polo zachwyciła w internecie swoim ciałem!
  8. Uwielbiana wokalistka disco polo w trybie pilnym trafiła na stół operacyjny! Fani zdruzgotani! Co z jej zdrowiem i dalszą karierą?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami