Reklama


Reklama

Marcin Miller (Boys) królem Sopotu?! Gwiazdor disco polo z najważniejszą nagrodą!

2019-05-24T19:30:00+02:00 Marcin Miller (Boys) królem Sopotu?! Gwiazdor disco polo z najważniejszą nagrodą! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/05/marcin-miller-boys-krolem-sopotu-gwiazdor-disco-polo-z-najwazniejsza-nagroda-1558717574.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Wielka chwila dla Marcina Millera!

Reklama

Marcin Miller to legenda muzyki disco polo, która pojawia się na najważniejszych koncertach w naszym kraju. Człowiek, który na scenie spędził ponad 30 lat czuje się na niej jak ryba w wodzie. Dziś wieczorem Marcin Miller będzie jedną z najważniejszych gwiazd Super Hit Festiwal w Sopocie.

Zobacz również: Pilne! Ważne oświadczenie w sprawie 7 edycji ŁÓDŹ DISCO FEST 2020!

Lider zespołu Boys z pewnością będzie miał swoje pięć minut dziś wieczorem. Zagra on na jednej scenie z takimi gwiazdami jak Ira, Tulia, Dżem, Michał Szpak, Maciej Maleńczuk, czy Varius Manx.

Marcin Miller zagra w koncercie platynowym, ponieważ jego przebój pt. "Najpiękniejsza dziewczyno" pokrył się poczwórną platyną. To jeden z najlepszych wyników w ostatnich latach.

Jeszcze przed występem Marcin podsumował występ na scenie w Sopocie - "Wychodzę i w sumie nie muszę śpiewać" - powiedział Marcin Miller.

To fakt, wielokrotnie podczas koncertów grupy Boys to publika śpiewa, a Marcin patrzy na tysiące ludzi, którzy kochają jego przeboje.

Zobacz również: Pilne! Ważne oświadczenie w sprawie 7 edycji ŁÓDŹ DISCO FEST 2020!

Dzisiejszy wieczór może należeć do Marcina Millera i grupy Boys. Start godzina 20:00 w telewizji Polsat oraz w Operze Leśnej w Sopocie.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Emilia z Daj To Głośniej w wyjątkowej sesji! Nogi miękną po obejrzeniu tych gorących zdjęć!
  2. Gwiazdy disco polo organizują huczne wesele z zabawą do białego rana!
  3. Gwiazdor disco polo ponownie został ojcem! Artysta pęka z dumy!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.