2021-06-10T14:00:00+02:00 Marcin Miller Boys gwiazdą TVP! Ten wieczór będzie należał do niego! https://disco-polo.info/uploads/news/przezyjmy-to-jeszcze-raz-szalona-30-tka-zespolu-boys-ponownie-w-telewizjijpg.jpg

Marcin Miller Boys gwiazdą TVP! Ten wieczór będzie należał do niego!

Redakcja , 10 Czerwiec 2021  14:00

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Marcin Miller Boys gwiazdą TVP! Ten wieczór będzie należał do niego!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Na scenie pojawią się wielkie gwiazdy disco polo Classic, Top Girls, Czadoman, Luka Rosi a także Helena Vondraćkova, Samanta Fox

Podczas benefisu popularnego artysty na scenie wystąpiły prawdziwe gwiazdy! Tego nie można przegapić!

Zobacz również: Kuchenne wojaże gwiazdora disco polo! Artysta nie żałował soli?! Fani wspierają Sylwka Power Play 'pięknie wygląda'

WIELKIE WIDOWISKO MARCINA MILLERA BOYS 

To bez wątpienia było jedno z najważniejszych wydarzeń w branży muzycznej w 2020 roku! Uwielbiany gwiazdor disco polo świętował swój zacny jubileusz w towarzystwie kamer TVP, i milionów widzów przed telewizorami! To było niezapomniane widowisko!

Reklama

Marcin Miller na scenie disco polo funkcjonuje już od ponad 30 lat! Niejeden z młodych wykonawców chciałby doczekać tak ważnej chwili w swoim życiu! Tym bardziej, że lider zespołu Boys przez wszystkie te lata nieprzerwanie był na topie, i nawet na moment z niego nigdy nie schodził!

PLEJADA WIELKICH GWIAZD NA SCENIE

Urodzinową imprezę popularnemu gwiazdorowi postanowiła zorganizować Telewizja Polska. Koncert odbył się 24 października w ostródzkim amfiteatrze. Jak na prawdziwy benefis przystało, nie mogło na nim zabraknąć licznych wspomnień, oraz występów gwiazd, z których sporą część stanowili przyjaciele artysty.

Na scenie widzowie podziwiali zatem takich wykonawców jak: Classic, Top Girls, Czadoman, czy Luka Rosi. Nie zabrakło także gości z zagranicy wśród których pojawiły się tak znane nazwiska jak: Helena Vondraćkova, Samanta Fox. To był naprawdę wieczór pełen muzycznych wrażeń!

Reklama

NIESAMOWITY KONCERT! RETRANSMIJA W TELEWIZJI 18 CZERWCA

Telewizja Polska postanowiła po raz kolejny przypomnieć widzom zapis z tego niesamowitego koncertu! Wielbiciele grupy Boys znów będą mogli zobaczyć szalony benefis swojej ukochanej kapeli na małym ekranie! Tego nikt się nie spodziewał!

Retransmisja Szalonej 30-tki zespołu Boys zaplanowana jest na piątek 18 czerwca, na godzinę 20:25. Widzowie TVP2 już zacierają ręce! Tego nie można przegapić! Dobra zabawa gwarantowana!

Zobacz również: Już dziś MiłyPan zawalczy w FAME MMA! Przeciwnikiem gwiazdora disco polo jest Smolasty! Kto wygra?!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Boys - Jesteś szalona - Szalona trzydziestka zespołu Boys
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Popularny wokalista disco polo rozgrzał swoje fanki! Gorące komentarze pod zdjęciem!
  2. Zjawiskowo piękna wokalistka disco polo zachwyca olbrzymim dekoltem! Gwiazda lada moment otwiera własną szkołę!
  3. HOT! Monika Chwajoł zdradziła smaczki nowej produkcji! Fani gwiazdy disco polo chcą już premierę!
  4. Porywająca nowość od Luka Rosi pt. 'Wolny jak wiatr' podbija internet. Produkcja tej premiery trwała 3 lata!
  5. Popularna wokalistka disco polo przeniosła fanów w czasie! Jej wersja znanego hitu podbija sieć!
  6. Wielki hit Marcina Millera – Boys i pięknej Lili doczekał się nowej wersji! Gwiazdorzy disco polo porywają fanów do tańca!
  7. Arek Kopaczewski odświeżył wielki hit legendarnej grupy Milano! Wersja gwiazdora disco polo brzmi lepiej niż oryginał?!
  8. Zenon Martyniuk ogłosił casting do nowego klipu disco polo! Stawką jest bilet do wielkiej sławy!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami