Majówka w Stężycy to za mało. Będzie wielka impreza z Polsatem

Majówka w Stężycy to za mało. Będzie wielka impreza z Polsatem

„Niedługo gmina Stężyca podpisze list intencyjny z telewizją Polsat, dotyczący organizacji dużej, dwudniowej imprezy, która będzie transmitowana na żywo. Odbędzie się ona w połowie sierpnia przyszłego roku, a zdaniem wójta Stężycy będzie to ...

Zobacz też Iness mocno rozebrana na nowym zdjęciu. Gwiazda disco polo postawiła na odważną fotkę! new

Reklama

„Niedługo gmina Stężyca podpisze list intencyjny z telewizją Polsat, dotyczący organizacji dużej, dwudniowej imprezy, która będzie transmitowana na żywo. Odbędzie się ona w połowie sierpnia przyszłego roku, a zdaniem wójta Stężycy będzie to niepowtarzalna szansa na ogólnopolską promocję gminy i regionu, wydarzenie na skalę krajową.” – czytamy na kartuzy.info

Boys i Liroy w duecie? Zdjęcie Marcina Millera z raperem wywołało lawinę komentarzy Warto przeczytać: Boys i Liroy w duecie? Zdjęcie Marcina Millera z raperem wywołało lawinę komentarzy

 

Reklama

W tamtym roku 23 maja odbyła się Przebojowa Majówka w rytmie muzyki disco polo. Na scenie amfiteatru zaprezentowali się: Maxx Dance, Milano, Basta, Mig, After Party, Classic, Weekend oraz Top One. Czołowi przedstawiciele gatunku disco & dance przyciągnęli pod scenę kilkudziesięciotysięczny tłum fanów i sympatyków dobrej zabawy.

 

Reklama

W roku 2016 również odbędzie się Przebojowa Majówka, oprócz tego planowana jest dwudniowa impreza, która ma być transmitowana na żywo przez telewizję Polsat. Sierpień, Stężyca i spora dawka muzyki disco polo – zapowiada się nieźle.

 

Przebojowa Majówka 2016 odbędzie 14 maja. Ma wystąpić 10 największych zespołów disco polo, a ich występy będą przeplatane kabaretami.

 

Przypominamy Wam występ zespołu After Party z Przebojowej Majówki 2015.

 

Agbe półnaga na śniegu - czy wokalistka disco przeszła samą siebie? Zobacz również: Agbe półnaga na śniegu - czy wokalistka disco przeszła samą siebie?
Oceń artykuł
Bądź pierwszy!
Wyniki głosowania 1 głosów
Kto najbardziej odpalił w ostatnich latach?
1. Skolim
1 głosów 100%
MiłyPan
0 głosów 0%
Topky
0 głosów 0%
Daj To Głośniej
0 głosów 0%
Łącznie głosów: 1
Data publikacji:
Dziennikarz muzyczny i redaktor naczelny Disco-Polo.info. W branży disco polo od 2012 roku.
Google News Facebook Instagram YouTube TikTok

Warto przeczytać - impreza stężyca

Powiązane artykuły na temat: impreza stężyca
Warto przeczytać - impreza stężyca

Najpopularniejsze w serwisie

Polecamy