Reklama
Polecamy


Reklama

Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi): Wyrok w sądzie już zapadł

2018-03-09T18:25:00+01:00 Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi): Wyrok w sądzie już zapadł https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/03/magdalena-narozna-piekni-i-mlodzi-wyrok-w-sadzie-juz-zapadl-1520615317.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Jak się dowiedzieliśmy, obok przeprosin właściciel klubu musi też wypłacić Magdzie zadośćuczynienie. – Pieniądze przekażę na cel charytatywny

Reklama

Ja, Bogusław Kulesza wyrażam ubolewanie i przepraszam Magdalenę Narożną za to, że w nocy z 28 na 29 marca 2016 r., po koncercie zespołu Piękni i Młodzi w klubie Skorpio we Wnorach-Wiechach, naruszyłem jej nietykalność, a następnie, używając słów wulgarnych, wypchnąłem ją z zaplecza klubu oraz zamieściłem na stronie „Kuriera Porannego” oświadczenie o przebiegu powyższego zdarzenia, czym naruszyłem jej godność, cześć i wizerunek w środowisku muzycznym – czytamy na internetowym profilu formacji.

To efekt sprawy sądowej, którą założyła artystka po wydarzeniu sprzed dwóch lat. Kobiety muszą o siebie walczyć Przypomnijmy, że po występie w klubie gwiazda, jak opowiadała, została uderzona przez właściciela za to, że domagała się zapłaty. On sam zaprzeczył tym doniesieniom, informując, że to Magda była agresywna. Artystka wygrała sprawę 1 czerwca 2017 r., ale właściciel klubu złożył apelację, stąd wyrok poznaliśmy dopiero teraz. – Mówiłam, że tego tak nie zostawię i tak się stało. Zrobiłam to dla siebie, ale i po to, aby pokazać, że nie można tak postępować z żadnym człowiekiem, zwłaszcza kobietą – mówi nam wokalistka. – Musimy walczyć o siebie, nie bać się mężczyzn, którzy wmawiają nam, że mogą wszystko. To też mój głos poparcia dla tych pań, które z katami żyją pod jednym dachem – dodaje.

Jak się dowiedzieliśmy, obok przeprosin właściciel klubu musi też wypłacić Magdzie zadośćuczynienie. – Pieniądze przekażę na cel charytatywny – zapowiada.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Artyści disco polo zjednoczeni w szczytnym celu! Organizują koncert dla potrzebującego!
  2. Nowi artyści pojawili się w branży disco polo! Zobaczcie, czym zaskakują fanów!
  3. PILNE! Gwiazdor disco polo w sytuacji zagrożenia życia! Auto wylądowało w rowie, artysta przestrzega fanów!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.