2023-05-04T06:30:00+02:00 Magdalena Narożna Piękni i Młodzi na szczycie popularności! To najlepsza wokalistka disco polo?! Piękni i Młodzi to jedna z najpopularniejszych formacji disco polo w Polsce, a ich wokalistka, Magda Narożna, jest uważana za jedną z najlepszych wokalistek gatunku. Zespół https://disco-polo.info/uploads/news/magdalena-narozna-piekni-i-mlodzi-na-szczycie-popularnosci-to-najlepsza-wokalistka-disco-polojpg.jpg Disco-Polo.info

Magdalena Narożna Piękni i Młodzi na szczycie popularności! To najlepsza wokalistka disco polo?!


Piękni i Młodzi to jedna z najpopularniejszych formacji disco polo w Polsce, a ich wokalistka, Magda Narożna, jest uważana za jedną z najlepszych wokalistek gatunku. Zespół odniósł wiele sukcesów w ciągu swojej kariery, a ich najnowszy utwór "Czułe słowa (My oh my)" zdobywa serca fanów na całym świecie. Wiele wskazuje na to, że Piękni i Młodzi będą kontynuować swoją dobrą passę w kolejnych miesiącach.

Autor: Adam Begier, 04 Maj 2023  06:30
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Magdalena Narożna Piękni i Młodzi na szczycie popularności! To najlepsza wokalistka disco polo?!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Uwielbiana wokalistka disco polo zdradza kulisy swojego życia! Inni mogą się od Niej uczyć?! Elwira Mejk w świetle reflektorów!
 2. GOKA wskakuje na scenę disco polo! Nowy singiel "KOSMOS" już wkrótce podbije listy przebojów
 3. Cesarz disco polo Sławomir Świerzyński śpiewa hit Skolima pt. „Temperatura”! Wideo podbija Internet!
Reklama

  Piękni i Młodzi to jedna z najpopularniejszych formacji disco polo w Polsce. Zespół powstał w 2011 roku z inicjatywy Magdaleny i Dawida Narożnych oraz Daniela Wilczewskiego. Od tamtej pory zespół odniósł wiele sukcesów, zdobywając serca fanów w kraju i za granicą.

  Magda Narożna – wokalistka disco polo z pasją

  Magdalena Narożna to bez wątpienia jedna z najbardziej utalentowanych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Wraz z zespołem Piękni i Młodzi zdobyła ogromną popularność i uznanie wśród fanów.

  Sukcesy Pięknych i Młodych

  Zespół Piękni i Młodzi odniósł wiele sukcesów w ciągu swojej kariery. Ich debiutancki singiel „Niewiara” stał się jednym z największych przebojów w historii disco polo, przyciągając uwagę milionów słuchaczy. Utwór ten został odtworzony na platformie YouTube ponad 70 milionów razy! Jednak to nie jedyny sukces formacji. Ich kolejne single, takie jak „Ona jest taka cudowna” czy „Kocham się w Tobie”, również zdobyły popularność wśród fanów. Ostatnim hitem zespołu jest utwór pt. „Czułe słowa (My oh my)”, który w zaledwie dwa miesiące od premiery został odtworzony na YouTube ponad 5 milionów razy! To nie lada osiągnięcie dla zespołu disco polo.

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  Czy to będzie rok Pięknych i Młodych?

  Po tak wielu sukcesach zespołu Piękni i Młodzi w ostatnich latach, nie ma wątpliwości, że Magda Narożna i jej koledzy mają przed sobą świetlaną przyszłość. Jednak czy to będzie rok, w którym zespół osiągnie jeszcze większe sukcesy? Wiele na to wskazuje. Ich najnowszy utwór „Czułe słowa (My oh my)” zdobywa serca fanów na całym świecie i zyskuje coraz większą popularność. Pojawiają się też spekulacje o nowych projektach zespołu, a to oznacza, że fani mogą spodziewać się jeszcze więcej niespodzianek w nadchodzących miesiącach.

  Magda Narożna i zespół Piękni i Młodzi to bez wątpienia jedni z największych graczy na polskiej scenie muzycznej. Ich talent, energia i charyzma przyciągają uwagę fanów z całego kraju i za granicą. Po serii kolejnych sukcesów zespołu, w tym ponad 5 milionów odtworzeń najnowszego utworu „Czułe słowa (My oh my)”, można przypuszczać, że Piękni i Młodzi z Magdą Narożną na czele będą kontynuować swoją dobrą passę w kolejnych miesiącach. Czy to będzie rok Pięknych i Młodych? Trudno przewidzieć przyszłość, ale jedno jest pewne – fanów disco polo czeka wiele wspaniałych chwil z udziałem tej znakomitej formacji muzycznej.

  Galeria zdjęć:
  Reklama
  Plik Magda-Narozna---make-up-i-fryzura-3.jpg
  Plik Magda-Narozna---make-up-i-fryzura-2.jpg
  Plik Magda-Narozna---make-up-i-fryzura-1.jpg
  Reklama

  PIĘKNI I MŁODZI Magdalena Narożna - Czułe Słowa

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Bayera - "Zakochać się": wyjątkowa nowość disco polo! Posłuchaj przedpremiery!
  2. Stracili pracę?! Sławomir i Kajra odchodzą z TVP! Zaskakująca zmiana w show "Tak to leciało!"
  3. Szukasz idealnego prezentu na Dzień Mamy?! Ta składanka to strzał w 10!
  4. Skolim gwiazdą na Polsat Hit Festiwal: Gorączka Muzyki Latino w Polsce "Przygotowuję coś specjalnego"
  5. Niesamowity występ zespołu Classic w Pustkowie! To najlepszy band w disco polo? | VIDEO
  6. Zenon Martyniuk zaśpiewał przed meczem Jagiellonii! Mamy nagranie | VIDEO
  7. To najlepsza piosenka na pierwszy taniec w 2024 Roku? The Dziemians znowu to zrobili! Premiera "Lubię patrzeć jak tańczysz"
  8. Nie lada gratka dla fanów Zenka Martyniuka i Akcent! HIT "Oj Ne ne ne" trafił do sieci w klubowej wersji! Jak brzmi?!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie