Reklama
Polecamy


Reklama

Magda Narożna zaskakuje! Nowy przebój disco polo od Pięknych i Młodych?!

2018-02-05T17:31:00+01:00 Magda Narożna zaskakuje! Nowy przebój disco polo od Pięknych i Młodych?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/02/magda-narozna-zaskakuje-nowy-teledysk-od-pieknych-i-mlodych-1517836117.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: FaceBook - Piękni i Młodz
Reklama


Premiera

Fani zastanawiają się co oznacza nowe zdjęcie od uroczej Magdy Narożnej! Piękni stworzą najlepszy klip disco polo?!

Reklama

Na oficjalnym profilu zespołu Piękni i Młodzi pojawiło się tajemnicze zdjęcie Magdy Narożnej, które wywołało lawinę komentarzy. Fani przeganiają się w pomysłach co może oznaczać nowa fotki wokalistki.

Wiele wpisów dotyczy samej Magdy, które oceniają jej wizerunek. Wszystkie komentarze na ten temat są bardzo pozytywne, ale w sumie nie dziwi nas to. 

Cześć komentarzy sugeruje, że Piękni i Młodzi szykują nowy teledysk. Fani formacji z miłą chęcią by przyjęli klip od swoich ulubieńców. Czy faktycznie zespół szykuje nowe wideo?

Dowiecie się już niebawem odwiedzając disco-polo.info

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Plejada gwiazd disco polo na imprezie TVP2 w Gorzowie Wielkopolskim! To będzie prawdziwe show!
  2. Zakochana Magda Narożna w objęciach ukochanego! Wokalistka disco polo nie kryje się z miłością!
  3. Windstar z nowością podbije rynek disco polo? Gorąca premiera już w sieci!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.