Reklama
Polecamy


Reklama

Magda Narożna z grupą Piękni i Młodzi milionerami?! To musiało się tak skończyć!

2020-02-02T20:30:00+01:00 Magda Narożna z grupą Piękni i Młodzi milionerami?! To musiało się tak skończyć! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/02/magda-narozna-piekni-i-mlodzi-i-spolka-zostali-milionerami-to-musialo-sie-tak-skonczyc-1580660514.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/madzia_pim/
Reklama


Ogólna

Gratulujemy zespołowi oraz wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu! Piękni i Młodzi wzbogacili się o kolejne miliony

Reklama

Piękni i Młodzi to jeden z najpopularniejszych zespołów disco polo w naszym kraju. Nic dziwnego na koncie formacja disco polo ma ogromną ilość przebojów, które pokochała cała Polska.

Zobacz również: Wstrząsająca śmierć gwiazdora disco polo "nigdy nie zapomnimy... " napisali przyjaciele!

Mimo ostatnich sporych zawirowań w życiu zespołu Piękni i Młodzi koncertują i nagrywają nowe teledyski. Już niebawem ma pojawić się od nich nowa propozycja.

W między czasie grupa disco polo odniosła spory sukces. Po raz kolejny Magda Narożna i spółka zostali milionerami, a to za sprawą jednej produkcji, która oczarowała fanów disco polo.

Propozycja pt. "Długa noc", która została odświeżona przez grupę Piękni i Młodzi okazała się strzałem w dziesiątkę, bo dzięki tej produkcji na koncie w serwisie YouTube zespołowi przybyło 20 milionów! 

Mimo, że piosenka nie posiada teledysku jest bardzo chętnie odtwarzana. Premiera utworu pt. "Długa noc" nastąpiła 19 sierpnia 2018 roku. Patrząc na ilość wydanych w tym czasie utworów 20 milionów to doskonały wynik.

Gratulujemy zespołowi oraz wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu.

Zobacz również: To już pewne! Zenon Martyniuk nagra nowy teledysk!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Ależ ujęcia! Popularny zespół disco polo After Party z nowym teledyskiem!
  2. Gwiazdy disco polo dały świetny występ na weselu wokalisty disco polo! Goście nie kryją zachwytu!
  3. Marcin Miller (BOYS) otrzymał list z Japonii! Jego treść wzbudza wiele emocji!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.