Reklama


Reklama

Magda Narożna w wyjątkowy sposób świętowała dzień mamy! Wokalistka jest dumna z córki!

2019-05-30T18:18:00+02:00 Magda Narożna w wyjątkowy sposób świętowała dzień mamy! Wokalistka jest dumna z córki! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/05/magda-narozna-w-wyjatkowy-sposob-swietowala-dzien-mamy-wokalistka-jest-dumna-z-corki-1559232579.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/madzia_pim
Reklama


Życie gwiazd

Ten dzień Magda Narożna z pewnością zapamięta na długo. Gwiazda muzyki disco polo wzięła udział w wyjątkowym wydarzeniu

Reklama

Tego dnia Magdalena Narożna z pewnością długo nie zapomni. Wokalistka popularnej formacji disco polo Piękni i Młodzi wzięła udział w wyjątkowym wydarzeniu zorganizowanym z okazji dnia mamy. 

Zobacz również: Gwiazdor disco polo szczerze o problemach i smutku! Sytuacja robi się coraz gorsza!

Uwielbiana gwiazda disco polo nie kryje się z przeogromną miłością do swojej córki. Gabi to jej oczko w głowie. Magda wielokrotnie podkreśla, że nie ma dla niej cenniejszej osoby niż córka. Na jej Instagramie można znaleźć wiele dowodów świadczących o szczęśliwym macierzyństwie. 

Wokalistka nie unika zdjęć z córką, która wielokrotnie skradła serca internautów. Gabi to przeurocza dziewczynka o ogromnych zdolnościach muzycznych. Ma już za sobą wspólne występy z rodzicami, jak i solowe koncerty na skrzypcach. I to właśnie m.in. grą na wspomnianym instrumencie zachwyciła podczas dnia mamy. 

Gabrysia podczas zorganizowanego Dnia Mamy zagrała na skrzypcach. Oprócz tego córka Magdy Narożnej na forum klasy powiedziała przepiękne życzenia, które wokalistka uwieczniła na filmiku, a następnie udostępniła na swoim Instagramie 

Dumna Mama piękny koncert który trzeba uczcić moja kochana Córeczka spisała się na medal - napisała Magdalena Narożna. Dzień Mamy to jeden z najpiękniejszych dni w ciągu całego roku. Wszystkim mamom i ich pociechom życzymy wszelkiej pomyślności. 

Poniżej udostępniamy kilka materiałów formacji Piękni i Młodzi. Jest wśród nich Wasza ulubiona produkcja?

Zobacz również: Przepiękne kobiety, gorące kadry i cudowne krajobrazy - to wszystko w nowość disco polo od Kordiana!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Odważne kadry kobiety w disco polo, które uchwyciło oko kamery rozpalają wyobraźnię!
  2. Niezwykle czuły gest partnerki Dawida Narożnego! Ukochana dała mu wielki dowód miłości!
  3. Nowa twarz w branży disco polo! Młody artysta udostępnił właśnie nowość pt. Słowiańska Uroda!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.