Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-03-07T15:31:00+01:00 Magda Narożna w czułych objęciach ukochanego! Wyglądają na niezwykle szczęśliwych! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/03/magda-narozna-z-ukochanym-wyglada-na-niezwykle-szczesliwa-to-wszystko-przez-milosc-1583588490.jpg
Reklama

Magda Narożna w czułych objęciach ukochanego! Wyglądają na niezwykle szczęśliwych!

Redakcja , 07 Marzec 2020  15:31
Magda Narożna w czułych objęciach ukochanego! Wyglądają na niezwykle szczęśliwych!
Źródło zdjęć: instagram.com/madzia_pim/
Reklama

Magda Narożna - wokalistka grupy disco polo Piękni i Młodzi, która wielokrotnie była na ustach wszystkich Polaków pokazała się w objęciach ukochanego

Reklama

Magda Narożna to najgorętsza kobieta ze świata disco polo! Gwiazda dała się poznać w branży nie tylko z umiejętności wokalnych ale również otwartości i szczerości.Magda jest jedną z niewielu kobiet, które nie wstydzą się pokazywać swojego ciała w mediach społecznościowych jak również życia prywatnego! 

Zobacz również: Uwielbiany kawałek zespołu Mig w nowym brzmieniu! Grupa młodych wokalistów disco polo przeszła samych siebie!

Obecnie Piękni i Młodzi na czele z Narożną przebywają poza granicami naszego kraju. Są w trasie koncertowej po Wielkiej Brytanii, w którą wspólnie z zespołem pojechał ukochany Magdy - Krzysztof! 

Wokalistka, która wielokrotnie była na ustach wszystkich Polaków dodała właśnie wspólne zdjęcie z ukochanym. Magda Narożna oraz Krzysztof wyglądają na nim na niezwykle szczęśliwych. 

W sieci pojawiło się sporo przychylnych komentarzy na temat wspólnej fotki Magdy i ukochanego. Wokalistka w ostatnich miesiącach nabrała wiatru w żagle i nie tylko spełnia się w muzyce, ale również w miłości.

Mamy nadzieję, że to szczęście nigdy nie opuści Magdy i przełoży się to na kolejne hity od zespołu Piękni i Młodzi.

Zobacz również: Uwielbiany kawałek zespołu Mig w nowym brzmieniu! Grupa młodych wokalistów disco polo przeszła samych siebie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Magda Narożna jako królowa disco polo wprawiła w osłupienie fanów! Jej nogi robią furorę w sieci!
  2. Wyjątkowy prezent w rękach Marcina Millera! Czy gwiazdor disco polo zdecyduje się go otworzyć?!
  3. Nieudolnie wykonany teledysk disco polo? Odbiorcy popłynęli, gwiazda komentuje
  4. Co za stylizacja gwiazdeczki disco polo. Ponętny biust wylewa się spod skąpej bluzki!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej