Reklama
Polecamy


Reklama

Magda Narożna w czułych objęciach ukochanego! Wyglądają na niezwykle szczęśliwych!

2020-03-07T15:31:00+01:00 Magda Narożna w czułych objęciach ukochanego! Wyglądają na niezwykle szczęśliwych! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/magda-narozna-z-ukochanym-wyglada-na-niezwykle-szczesliwa-to-wszystko-przez-milosc-1583588490.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/madzia_pim/
Reklama


Życie gwiazd

Magda Narożna - wokalistka grupy disco polo Piękni i Młodzi, która wielokrotnie była na ustach wszystkich Polaków pokazała się w objęciach ukochanego

Reklama

Magda Narożna to najgorętsza kobieta ze świata disco polo! Gwiazda dała się poznać w branży nie tylko z umiejętności wokalnych ale również otwartości i szczerości.Magda jest jedną z niewielu kobiet, które nie wstydzą się pokazywać swojego ciała w mediach społecznościowych jak również życia prywatnego! 

Zobacz również: Obłędna Edyta Folwarska w zjawiskowej kreacji! Gwiazda disco polo błyszczy się jak miliony monet!

Obecnie Piękni i Młodzi na czele z Narożną przebywają poza granicami naszego kraju. Są w trasie koncertowej po Wielkiej Brytanii, w którą wspólnie z zespołem pojechał ukochany Magdy - Krzysztof! 

Wokalistka, która wielokrotnie była na ustach wszystkich Polaków dodała właśnie wspólne zdjęcie z ukochanym. Magda Narożna oraz Krzysztof wyglądają na nim na niezwykle szczęśliwych. 

W sieci pojawiło się sporo przychylnych komentarzy na temat wspólnej fotki Magdy i ukochanego. Wokalistka w ostatnich miesiącach nabrała wiatru w żagle i nie tylko spełnia się w muzyce, ale również w miłości.

Mamy nadzieję, że to szczęście nigdy nie opuści Magdy i przełoży się to na kolejne hity od zespołu Piękni i Młodzi.

Zobacz również: Obłędna Edyta Folwarska w zjawiskowej kreacji! Gwiazda disco polo błyszczy się jak miliony monet!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Śliczna wokalistka disco polo wypoczywa na Sardynii! Gwiazda TOP GIRLS kusi gorącymi zdjęciami!
  2. Gwiazdor disco polo szczery do bólu w kwestii wiary w Boga!
  3. Gwiazdor disco polo rozpieszcza swoją córkę?! Artysta wykorzystuje czas na zabawę!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.