Reklama
Polecamy


Reklama

Magda Narożna pokazała prawdziwą twarz! Gwiazda disco polo zaskoczyła wszystkich!

2019-08-05T22:53:00+02:00 Magda Narożna pokazała prawdziwą twarz! Gwiazda disco polo zaskoczyła wszystkich! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/08/magda-narozna-pokazala-prawdziwa-twarz-gwiazda-disco-polo-zaskoczyla-wszystkich-1565038309.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Instagram - Magda Narożna
Reklama


Ogólna

Magdalena Narożna pokazała światu, jaką osobą jest naprawdę!

Reklama

Zespół Piękni i Młodzi, który jest doskonale znany w świecie disco polo między innymi z takich przebojów, jak „Ona jest taka cudowna” , „Nie mów że” , „Tak już bez Ciebie” , „Kocham się w Tobie” czy też „Przeznaczeni” i oczywiście „Chciałabym spać z Tobą” zadziwia swoich fanów na każdym kroku.

Zobacz również: Magdalena Narożna przyłapana w lesie! Co robiła tam Gwiazda disco polo?!

Trzeba przyznać, że formacji PiM, której wokalistką jest urocza Magda jest jedną z najlepszych wokalistek muzyki disco polo. Ich kawałki nastawiają bardzo pozytywnie do życia wszystkich ludzi.

Fenomenem pośród innych artystów jest zespół Pięknych i Młodych, gdyż w cale nie trzeba na co dzień słuchać muzyki disco polo, żeby wiedzieć, kim oni są. W ostatnim czasie było bardzo głośno wokół wokalistki disco polo ze względu na jej życie prywatne. 

Na szczęście fani zrozumieli, że gwiazda ceni swoją prywatność i rozdziela sprawy prywatne od zawodowych.

Niedawno Magda wrzuciła kontrowersyjne zdjęcie, na którym bawi się w różne fryzury. Wygląda na bardzo szczęśliwą. Pokazała tym, że ma niezwykły dystans do siebie i otaczającego ją świata.

Nie każdego wykonawcę disco polo byłoby stać na tak odważny krok. Magda bez wątpienia jest jedną z bardziej wyluzowanych artystek w branży muzycznej.

Zobacz również: Magdalena Narożna przyłapana w lesie! Co robiła tam Gwiazda disco polo?!

Lubicie ten dystans u Magdy z Pięknych i Młodych?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Marcin Miller znalazł sobie nowe hobby! Wiemy, jak gwiazdor disco polo spędza wolny czas!
  2. Koncert życzeń w disco polo? Teresa Werner nową gwiazdą Polo TV!
  3. Jej profil jest jednym z najgorętszych w sieci! Wokalistka disco polo zachwyca swoją kobiecością!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.