Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-08-17T20:30:00+02:00 Magda Narożna (Piękni i Młodzi) zniszczyła pierścionek zaręczynowy! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/08/magda-narozna-piekni-i-mlodzi-zniszczyla-pierscionek-zareczynowy-1597676953.jpg
Reklama

Magda Narożna (Piękni i Młodzi) zniszczyła pierścionek zaręczynowy!

Redakcja , 17 Sierpień 2020  20:30
Magda Narożna (Piękni i Młodzi) zniszczyła pierścionek zaręczynowy!
Źródło zdjęć: instagram.com/madzia_pim/
Reklama

Magdalena Narożna niedawno się zaręczyła, a teraz jej pierścionek zaręczynowy uległ zniszczeniu

Reklama

Magdalena Narożna to postać znana dobrze w świecie disco polo. Charyzmatyczna i ekspresyjna wokalistka w ostatnich miesiącach nie miała łatwo - zainteresowanie mediów w związku z prywatnymi problemami spowodowało obecność Magdy "na świeczniku" medialnym. Wokalistka udzieliła zaskakującego wywiadu.

Zobacz również: Nowy Girlsband w disco polo! Ponętne wokalistki zdeklasują konkurencje i wzbiją się na szczyt popularności?!

Wywiad, o którym mowa przeprowadził z Magdą portal Pomponik.pl. Podczas tego wywiadu Artystka opowiadała o zaręczynach, swoim podejściu do życia oraz miłości. Zdradziła, że nie planuje wszystkiego "na hurra" i żyje z dnia na dzień. 

Co wywołało największe zdziwienie? Dziennikarz prowadzący wywiad zapytał o pierścionek zaręczynowy wokalistki. Kiedy chciał, by Magda pochwaliła się pierścionkiem, usłyszał zaskakującą informację - pierścionek ZOSTAŁ ZNISZCZONY!

W jakich okolicznościach do tego doszło? Jak się okazuje, Magda, podczas ekspresywnego wyrażania emocji sowicie gestykuluje, co przyczyniło się do obicia dłoni i opuchlizny. To natomiast spowodowało konieczność rozcięcia posiadanych na dłoni pierścionków, w tym zaręczynowego.

Magda poinformowała także podczas wywiadu z pomponik.pl, że biżuterię da się odratować, zatem nie będzie konieczności zakupu nowego pierścionka.

Całą wypowiedź możecie obejrzeć niżej.

Zobacz również: Szok! Centymetry od wpadki gwiazdy disco polo! Chwila nieuwagi i pupa na wierzchu!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Emilka z Daj To Głośniej z cudownymi zdjęciami. Gwiazda disco polo czaruje, a internauci pieją z zachwytu!
  2. Niespotykany widok! Takiej radości w oczach Artysty disco polo jeszcze nie widzieliście!
  3. Współpraca Artystów disco polo okazała się bardzo owocna! Na konto gwiazd wpłynęła okrągła suma!
  4. Na Instagramie Pauli z Top Girls pojawił się odważny wpis! Artystka disco polo mówi stop hejterom!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej