Reklama
Polecamy


Reklama

Magda Narożna (Piękni i Młodzi) zniszczyła pierścionek zaręczynowy!

2020-08-17T20:30:00+02:00 Magda Narożna (Piękni i Młodzi) zniszczyła pierścionek zaręczynowy! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/magda-narozna-piekni-i-mlodzi-zniszczyla-pierscionek-zareczynowy-1597676953.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/madzia_pim/
Reklama


Życie gwiazd

Magdalena Narożna niedawno się zaręczyła, a teraz jej pierścionek zaręczynowy uległ zniszczeniu

Reklama

Magdalena Narożna to postać znana dobrze w świecie disco polo. Charyzmatyczna i ekspresyjna wokalistka w ostatnich miesiącach nie miała łatwo - zainteresowanie mediów w związku z prywatnymi problemami spowodowało obecność Magdy "na świeczniku" medialnym. Wokalistka udzieliła zaskakującego wywiadu.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo szczerze o sztucznym biuście! Najgorsze są pończochy i szpilki!

Wywiad, o którym mowa przeprowadził z Magdą portal Pomponik.pl. Podczas tego wywiadu Artystka opowiadała o zaręczynach, swoim podejściu do życia oraz miłości. Zdradziła, że nie planuje wszystkiego "na hurra" i żyje z dnia na dzień. 

Co wywołało największe zdziwienie? Dziennikarz prowadzący wywiad zapytał o pierścionek zaręczynowy wokalistki. Kiedy chciał, by Magda pochwaliła się pierścionkiem, usłyszał zaskakującą informację - pierścionek ZOSTAŁ ZNISZCZONY!

W jakich okolicznościach do tego doszło? Jak się okazuje, Magda, podczas ekspresywnego wyrażania emocji sowicie gestykuluje, co przyczyniło się do obicia dłoni i opuchlizny. To natomiast spowodowało konieczność rozcięcia posiadanych na dłoni pierścionków, w tym zaręczynowego.

Magda poinformowała także podczas wywiadu z pomponik.pl, że biżuterię da się odratować, zatem nie będzie konieczności zakupu nowego pierścionka.

Całą wypowiedź możecie obejrzeć niżej.

Zobacz również: Robert Klatt i Thomas Anders razem?! Wokalista grupy Classic chętnie nagrałby duet!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Intymne zdjęcia piosenkarki disco polo. Gwiazda pozuje w staniku!
  2. Artysta disco polo w towarzystwie przepięknej kobiety! Fani rozpływają się z zachwytu!
  3. Sławomir i Kajra na oczach wielomilionowej widowni telewizji Polsat! Artyści skradną wielkie show?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.