Reklama
Polecamy


Reklama

Magda Narożna (Piękni i Młodzi) wyprawiła mężowi huczne urodziny! Wokalista disco polo zachwycony!

2018-10-13T21:00:00+02:00 Magda Narożna (Piękni i Młodzi) wyprawiła mężowi huczne urodziny! Wokalista disco polo zachwycony! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/10/magda-narozna-piekni-i-mlodzi-wyprawila-mezowi-huczne-urodziny-wokalista-disco-polo-zachwycony-1539455246.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Kreatywność przebojowej gwiazdy disco polo nie zna granic! Magda Narożna wyprawiła mężowi huczne urodziny

Reklama

Miłości można im pozazdrościć! Jedno z najpopularniejszych małżeństw w branży disco polo & dance przeżyło ostatnio wspaniałe chwile. Magda Narożna wyprawiła swojemu mężowi huczne urodziny! 

Magda i Dawid Narożni to małżeństwo z ponad 8 letnim stażem. Artyści na co dzień współtworzą wspólnie z przyjaciółmi Danielem Wilczewskich i Danielem Biczakiem formację Piękni i Młodzi. Jest to jeden z czołowych teamów reprezentujących gatunek muzyki disco polo & dance. Artyści mają za sobą wiele koncertów, od tych najmniejszych po telewizyjne. Wystąpili m.in. na Festiwalu w Kobylnicy, Sylwestrze z Polsatem, czy w Mrągowie na Festiwalu Weselnych Przebojów. 

Zobacz również: Gwiazdor disco polo na Malediwach! Po raz pierwszy pokazał się z ukochaną!

W związku z urodzinami swojego ukochanego Magda zdecydowała się zorganizować dla swojego ukochanego wspaniałą imprezę niespodziankę. Dawid nic nie wiedział. Wokalistka zadbała o jedzenie, piękne dekoracje i gości. Zaprosiła najbliższych Dawida, aby wspólnie z nimi świętować 29 urodziny artysty. 

Zobacz również: Magda Narożna(Piękni i Młodzi) z mężem w gorącym pocałunku! Wyglądają zjawiskowo!

Magda Narożna znana jest z kreatywności. Dbając o wystrój zorganizowała również dodatkowe gadżety i zamówiła specjalne balony z helem w kształcie cyfry. Impreza niespodzianka oczywiście się udała i zachwyciła Dawida. To był jeden z najpiękniejszych dni w życiu. Muzyk swoje święto spędził w gronie najbliższych. 

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Piękna gwiazda disco polo wyeksponowała swoje ciało! Internauci pod wrażeniem figury!
  2. Wielki sukces zespołu Boys! Marcin Miller nie kryje zachwytu!
  3. Wokalista disco polo zauroczył fanów zdjęciem z córką! Są podobni jak dwie krople wody!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.