Reklama
Polecamy


Reklama

Magda Narożna (Piękni i Młodzi) pokazała zdjęcie sprzed lat! Tęskni za przeszłością?!

2019-12-10T20:41:00+01:00 Magda Narożna (Piękni i Młodzi) pokazała zdjęcie sprzed lat! Tęskni za przeszłością?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/12/rozczulajace-zdjecie-magdy-naroznej-piekni-i-mlodzi-artystka-disco-polo-teskni-za-dawnymi-czasami-1575999545.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Instagram - Magda Narożna
Reklama


Ogólna

Na profilu uwielbianej wokalistki disco polo pojawiło się zdjęcie sprzed lat! Magda Narożna (Piękni i Młodzi) pokazała się z małą córeczką

Reklama

Grudzień, to magiczny czas. Nie tylko ze względu na święta, prezenty i całą otoczkę. Przede wszystkim dlatego, że wtedy chętnie wracamy do wspomnień, które przypominają nam o tym, co tak naprawdę jest w życiu ważne.

Zobacz również: Zjawiskowa Emilka z Daj to Głośniej przeszła metamorfozę! Gwiazda disco polo wygląda obłędnie!

Wie o tym jedna z bardziej rozpoznawalnych wokalistek disco polo. Mamy na myśli oczywiście piękną Magdalenę Narożną, która mimo napiętego grafiku i nieustannego życia w trasie między koncertami, nie zapomniała o córce i spędza z nią każdą wolną chwilę.

Poza tym Magda Narożna bardzo chętnie wraca do wspomnień, gdy jej córka Gabrysia była jeszcze małym dzieckiem.

Ostatnio artysta dodała przeurocze zdjęcie, na którym można zobaczyć ją wraz z córeczką. Wokalista dodała krótko komentarz i napisała: - Jak ten czas pędzi. Moje słoneczko.

Trudno zaprzeczyć. Po dzieciach widać najlepiej, jak bardzo życie jest ulotne. Dlatego warto czasem się zatrzymać, zwolnić i pomyśleć o bliskich, którzy są w naszym życiu ważni. Nim się obejrzymy, a wszystko będzie inaczej.

Ale jak widać, da się. Magda Narożna jest idealnym przykładem na to, że jeśli się chce, to bez problemu można pogodzić życie prywatne z zawodowym.

Zobacz również: Gadżety warte miliony?! Wokalistka disco polo pokazała drogocenną kolekcję!

Zgadzacie się?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularna wokalistka disco polo w hitowym programie telewizji Polsat! Artystka wkroczy do willi programu Love Island!
  2. Ktoś próbował zniszczyć karierę gwiazdora disco polo?! Artysta szczerze o sukcesie i marzeniach!
  3. Magdalena Narożna przyłapana w lesie! Co robiła tam Gwiazda disco polo?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.