Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
2021-03-28T15:30:00+02:00 Magda Narożna jakiej wcześniej nie znaliśmy! Królowa disco polo oczarowała całą Polskę! https://disco-polo.info/uploads/news/magda-narozna-jakiej-wczesniej-nie-znalismy-krolowa-disco-polo-wiernie-odwzorowala-legendejpg.jpg
Reklama

Magda Narożna jakiej wcześniej nie znaliśmy! Królowa disco polo oczarowała całą Polskę!

Redakcja , 28 Marzec 2021  15:30
Magda Narożna jakiej wcześniej nie znaliśmy! Królowa disco polo oczarowała całą Polskę!
Źródło zdjęć: facebook.com/twojatwarzbrzmiznajomo

Magda Narożna swoim występem oczarowała wszystkich oglądających. Liderka zespołu Piękni i Młodzi, od wielu lat jest na fali wznoszącej.

Reklama

Na artystów disco polo nie ma mocnych. Jak tylko się pojawiają, owacje, bis-y i pozytywne opinie spadają z nieba jak ulewny deszcz w czasie szalejącej burzy.

Zobacz również: Najnowsza produkcja disco polo rozwaliła system! Dejw przyćmili swym utworem wszystko wokół!

Największe gwiazdy dopisują do swojego scenicznego CV najbardziej spektakularne sukcesy i wydarzenia, a takim bez wątpienia popisała się ostatnio niekwestionowana liderka polskiej muzyki tanecznej. Magda Narożna swoim występem oczarowała wszystkich oglądających. Liderka zespołu Piękni i Młodzi, od wielu lat jest na fali wznoszącej.

Kiedy wszyscy myśleli, że gwiazda po ogromnych sukcesach w branży disco polo osiądzie na laurach i w pandemicznym czasie odpuści nieco działalność muzyczną, ona przyjęła zaproszenie do programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo i z dużym powodzeniem realizuje kolejne występy na antenie Polsatu.

W ostatnim odcinku Narożna wcieliła się w rolę Grzegorza Skawińskiego - legendarnego lidera i wokalistę zespołu Kombi. Wykonała piosenkę pt. "Black and White" i po raz kolejny dała do zrozumienia, że oprócz dobrej zabawy, interesuje ją także wygrana edycji. Magdalena doskonale odwzorowała wokal i sceniczną Manierę Skawińskiego.

Naprawdę można się poczuć jak na koncercie grupy Kombi. Należy również podkreślić kawał dobrej roboty charakteryzatorów, którzy z drobnej, blond wokalistki, zrobili potężnego, łysego faceta z bródką. Ten występ na pewno przejdzie do historii programu. Magda udostępniła na instagramie skrót swojego doskonałego występu.

Posłuchajcie i napiszcie jak Wam się podoba.

Zobacz również: Żona Sławomira w ciąży? Kajra pokazała zaokrąglony brzuszek NIESPODZINKA - fani gratulują!

Reklama
Zobacz teledysk: Piękni i Młodzi - Numer jeden
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Trzy piękności disco polo z Top Girls nieprzyzwoicie bogate?! Ich konto zrobiło wielkie wrażenie!
  2. HOT! Najpopularniejsza mamuśka w świecie disco polo zachwyca swoim idealnym ciałem!
  3. Gwiazdor disco polo w przejmującym wyznaniu! Jego słowa chwytają za serce!
  4. Wokalistka disco polo odsłoniła w końcu dekolt. Fani oniemieli z zachwytu!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej