2021-03-28T15:30:00+02:00 Magda Narożna jakiej wcześniej nie znaliśmy! Królowa disco polo oczarowała całą Polskę! https://disco-polo.info/uploads/news/magda-narozna-jakiej-wczesniej-nie-znalismy-krolowa-disco-polo-wiernie-odwzorowala-legendejpg.jpg

Magda Narożna jakiej wcześniej nie znaliśmy! Królowa disco polo oczarowała całą Polskę!

Redakcja , 28 Marzec 2021  15:30
Magda Narożna jakiej wcześniej nie znaliśmy! Królowa disco polo oczarowała całą Polskę!
Źródło zdjęć: facebook.com/twojatwarzbrzmiznajomo

Magda Narożna swoim występem oczarowała wszystkich oglądających. Liderka zespołu Piękni i Młodzi, od wielu lat jest na fali wznoszącej.


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Na artystów disco polo nie ma mocnych. Jak tylko się pojawiają, owacje, bis-y i pozytywne opinie spadają z nieba jak ulewny deszcz w czasie szalejącej burzy.

Zobacz również: Sławomir Świerzyński zrobił coś niesamowitego dla Polski! Gwiazdor disco polo przerobił swój hit - ma charakter patriotyczny!

Największe gwiazdy dopisują do swojego scenicznego CV najbardziej spektakularne sukcesy i wydarzenia, a takim bez wątpienia popisała się ostatnio niekwestionowana liderka polskiej muzyki tanecznej. Magda Narożna swoim występem oczarowała wszystkich oglądających. Liderka zespołu Piękni i Młodzi, od wielu lat jest na fali wznoszącej.

Kiedy wszyscy myśleli, że gwiazda po ogromnych sukcesach w branży disco polo osiądzie na laurach i w pandemicznym czasie odpuści nieco działalność muzyczną, ona przyjęła zaproszenie do programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo i z dużym powodzeniem realizuje kolejne występy na antenie Polsatu.

W ostatnim odcinku Narożna wcieliła się w rolę Grzegorza Skawińskiego - legendarnego lidera i wokalistę zespołu Kombi. Wykonała piosenkę pt. "Black and White" i po raz kolejny dała do zrozumienia, że oprócz dobrej zabawy, interesuje ją także wygrana edycji. Magdalena doskonale odwzorowała wokal i sceniczną Manierę Skawińskiego.

Naprawdę można się poczuć jak na koncercie grupy Kombi. Należy również podkreślić kawał dobrej roboty charakteryzatorów, którzy z drobnej, blond wokalistki, zrobili potężnego, łysego faceta z bródką. Ten występ na pewno przejdzie do historii programu. Magda udostępniła na instagramie skrót swojego doskonałego występu.

Posłuchajcie i napiszcie jak Wam się podoba.

Zobacz również: Do sieci trafiła niezwykła składanka hitów disco polo! To największe przeboje uwielbianego zespołu Non Stop!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Piękni i Młodzi - Numer jeden
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Emilia Sanecka Daj to Głośniej w koronkowej bieliźnie! Popularna wokalistka disco polo kusi odważną sesją!
  2. Uwielbiany wokalista disco polo pokazał zdjęcie z malutkim synkiem! Wzruszająca fotka Przemka Budki chwyta za serce!
  3. Nieziemska niespodzianka od królowej disco polo! Cudowna Shazza spełniła marzenie fanów i nagrała piękną piosenkę!
  4. Znana wokalistka disco polo na zagranicznych wakacjach! Gorące kadry rozpalają internet!
  5. Znana wokalistka disco polo kusi ciałem w skąpym bikini! Widok zapiera dech w piersiach!
  6. Sławomir Świerzyński zrobił coś niesamowitego dla Polski! Gwiazdor disco polo przerobił swój hit - ma charakter patriotyczny!
  7. Uwielbiany gwiazdor disco polo ukończył prace nad nowymi utworami! Nadchodząca zima należeć będzie do Loverboya?!
  8. Popularny gwiazdor disco polo w nowej odsłonie! Grzegorz Kraszewski Van Davi zachwycił fanów nowością pod tytułem 'Zakochać się'

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami