Reklama
Polecamy


Reklama

Łukasz Gesek: "Skończyłem studia, obroniłem pracę magisterską" | Video

2017-10-09T15:55:00+02:00 Łukasz Gesek: "Skończyłem studia, obroniłem pracę magisterską" | Video https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/09/lukasz-gesek-skonczylem-studia-obronilem-prace-magisterska-video-1506454670.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / facebook Gesek- Czas na Disco
Reklama


Wywiad

Wokalista mimo tego, iż był rozleniwionym uczniem i nauka przychodziła mu z trudem to osiągnął bardzo dużo.

Reklama

Artysta znany głównie z projektu muzycznego "Gesek czas na disco" doskonale odnajduje się również jako animator zabaw, czy konferansjer. Lubi pokonywać granice, próbować czegoś nowego i co najważniejsze osiągać zamierzone cele, mimo że nie zawsze jest łatwo.

Łukasz wie, że wyłącznie ciężka praca popłaca i to nią można coś osiągnąć, dlatego też mimo braku sympatii do szkoły nigdy się nie poddał. 

- Ja zawsze byłem rozleniwiony - przyznał w rozmowie z nami Łukasz, odpowiadając na pytanie jak wspomina swój powrót do szkoły. Artysta nie ukrywa również tego, że nauka nie była jego ulubionym zajęciem

Ta nauka i ta szkoła zwłaszcza w późniejszych czasach to mi ciężko przychodziła

Mimo to, Łukasz Gesek ukończył studia i obronił pracę magisterką Poniżej mamy dla Was materiał video ( z programy Vipo), w którym na temat powrotu do szkoły wypowiedziała się również Magdalena Narożna, Power Boy i Ketchup.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Czy to będzie hit disco polo na miarę "Grzechu"? Przekonamy się już niedługo!
  2. Magda Narożna (Piękni i Młodzi) w roli kury domowej? Gwiazda mówi o tym wprost!
  3. Wokalista disco polo zagrał 'na żywo' we Francji! To wykonanie przejdzie do historii! VIDEO


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.