Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2017-04-03T21:38:00+02:00 Luka Rosi – Ta dziewczyna to żart | Video | PREMIERA https://disco-polo.info/uploads/news/2017/04/Luka-Rosi-Ta-dziewczyna-To-żart.png
Reklama

Luka Rosi – Ta dziewczyna to żart | Video | PREMIERA

Redakcja , 03 Kwiecień 2017  21:38
Luka Rosi – Ta dziewczyna to żart | Video | PREMIERA
Źródło zdjęć:
Reklama

„Ciągle wróżą mi z kart, że „ta dziewczyna to żart”! – śpiewa młody artysta. Okazuje się, że Luka Rosi z impetem wkroczył w branże muzyki disco. Teledysk zrealizowany przez ekipę  Allinteractive Films do poniżej produkcji p...

Reklama

„Ciągle wróżą mi z kart, że „ta dziewczyna to żart”! – śpiewa młody artysta. Okazuje się, że Luka Rosi z impetem wkroczył w branże muzyki disco. Teledysk zrealizowany przez ekipę  Allinteractive Films do poniżej produkcji prezentuje się zacnie.

 

Młody i przystojny z iskrą w oku mężczyzna oraz płeć piękna – mimo kociego pazura sceneria jest bardzo taktowna przez co całość nabrała bajecznej lekkości. Oj tak – klip ogląda się z przyjemnością tym bardziej, że piosenka wpada w ucho. Już podczas wielkiej karnawałowej imprezy Luka Rosi oczarował nią przybyłych na gale w Krakowie.

 

Ta produkcja z pewnością zawyży poziom wśród debiutantów, którzy będą próbowali swych sił w branży muzyki disco polo & dance. Czyżby urodzinowy „prezent” młodego artysty okazał się strzałem w dychę? Czy ta produkcja jest nowością na medal? Zobaczcie całość i zapraszamy do wyrażenia swojej opinii w poniższych komentarzach.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Zjawiskowa sesja ślicznej wokalistki disco polo. Gwiazda zadała fanom kontrowersyjne pytanie!
  2. Dawid Narożny będzie walczył o prawa do wykonywania utworów Pięknych i Młodych?! Mamy wypowiedź gwiazdy
  3. Obłędna wokalistka kusi w łóżku. Ma na sobie podkolanówki i zdradza co lubi najbardziej!
  4. Wokalista disco polo zapowiedział gorącą nowość! Prawa Lewa stanie się nowym hitem?!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej