Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2017-03-29T16:04:00+02:00 Luka Rosi – Ta dziewczyna to żart | trailer | VIDEO https://disco-polo.info/uploads/news/2017/03/Luka-Rosi-Ta-dziewczyna-to-żart.png
Reklama

Luka Rosi – Ta dziewczyna to żart | trailer | VIDEO

Redakcja , 29 Marzec 2017  16:04
Luka Rosi – Ta dziewczyna to żart | trailer | VIDEO
Źródło zdjęć:
Reklama

Diament muzyki disco polo & dance. Tak , tak – mowa o Łukaszu, który w ostatnich dniach pracował nad realizacją teledysku, do swojej piosenki pt. „Ta dziewczyna to żart”.   Kpiną z pewnością jednak nie jest fakt, iż młod...

Reklama

Diament muzyki disco polo & dance. Tak , tak – mowa o Łukaszu, który w ostatnich dniach pracował nad realizacją teledysku, do swojej piosenki pt. „Ta dziewczyna to żart”.

 

Kpiną z pewnością jednak nie jest fakt, iż młody wokalista dołączył do stajni, która jest wspólnym projektem Marcina Millera i Marcina Załęskiego. Okazuje się, że panowie zauważyli w młodym wokaliście ogromny potencjał, którym postanowili się zająć. Jak udało nam się dowiedzieć piosenki, które będą wychodziły spod skrzydeł agencji Diamond Music będą prawdziwymi perełkami. Podobnie jak ta poniżej?!

 

Mimo młodego wieku Łukasz wie, co mu w duszy gra i jaką drogą chce podążać. Już podczas ogromnej imprezy pod hasłem Karnawałowa Moc Disco Polo w Tauron Arenie w Krakowie oczarował publiczność, która przy jego występie bawiła się doskonale. Poniżej mamy dla Was zapowiedź Jego najnowszej produkcji, której realizacją klipu zajęła się niezawodna firma Allinteractive Films. Premiera całości odbędzie się 3 kwietnia m.in. na łamach naszego serwisu.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Szok! Centymetry od wpadki gwiazdy disco polo! Chwila nieuwagi i pupa na wierzchu!
  2. Robi się bardzo ciekawie! Popularna grupa disco polo zdradziła plany zawodowe! Internauci już zacierają ręce!
  3. Białe szaleństwo Artystki disco polo! Wybrała się w Dolomity, aby nacieszyć się śniegiem?
  4. Gwiazdor disco polo musiał otrzymał zgodę od Prezydenta Miasta aby móc pracować!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej