Reklama
Polecamy


Reklama

Łódź Disco Fest 2019 zbliża się wielkimi krokami. Artyści disco polo zaczęli przygotowania!

2019-11-09T09:00:00+01:00 Łódź Disco Fest 2019 zbliża się wielkimi krokami. Artyści disco polo zaczęli przygotowania! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/lodz-disco-fest-2019-zbliza-sie-wielkimi-krokami-artysci-disco-polo-zaczeli-przygotowania-1572447860.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Swoją drogą wybieracie się na te imprezę?

Reklama

Artysta disco polo prosto z gór podjął wyzwanie i zaczął przygotowania do jednego z większych wydarzeń disco polo tego roku, jaką jest Łódź Disco Fest. Swoją drogą wybieracie się na te imprezę?

Zobacz również: WOW! Wokalistka disco polo ideałem kobiecości?! Artystka w śmiałej pozie kusi pięknym ciałem!

W dzisiejszych czasach, gdzie wszyscy zaczynają wyglądać tak samo, a co gorsze - muzyka jest tworzona, jakby przez jeden szablon, indywidualność w każdej postaci jest na wagę złota.

Wie o tym doskonale muzyk z gór, Kordian Cieślik. Artysta już nie jeden raz udowodnił, iż podąża własnymi ścieżkami i robi to, co płynie prosto z serca. Być może jest to jego sposób na sukces. W końcu jego piosenki w trybie natychmiastowym przeradzają się w niepodważalne przeboje, które dumnie podbijają rynek disco polo wraz z największymi stacjami radiowymi.

Do najbardziej rozpoznawalnych bez wątpienia należą takie utwory, jak „Ja nie jestem milionerem” , „Dziewczyna z gór” , a także „Wina dzban”.

Artysta disco polo nie kryje swojej miłości do gór i muzyki. Wolne chwile poświęca między innymi na próby przed koncertami. W ostatnim czasie opublikował na swoim Facebooku nagranie z próby do jednej z większych imprez muzyki tanecznej. Mowa o Łódź Disco Fest. Wydarzenie odbędzie się 10 listopada.

Zobacz również: Popularna wokalistka disco polo patrzy z niepokojem w przyszłość! Wiemy co dręczy gwiazdę!

Na jednej scenie będziemy mogli zobaczyć i usłyszeć śmietankę ze świata disco polo. Wybieracie się?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Magda Narożna planuje już ślub? Wokalistka disco polo szczerze o wyjściu za mąż!
  2. Gwiazdor disco polo w szoku! Podczas jego koncertu zakazano tańca!
  3. Angelika Żmijewska (Top Girls) urzekła fanów! Zmysłowy taniec wokalistki disco polo podbija sieć!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.