Reklama


Reklama

Łódź Disco Fest 2019 zbliża się wielkimi krokami. Artyści disco polo zaczęli przygotowania!

2019-11-09T09:00:00+01:00 Łódź Disco Fest 2019 zbliża się wielkimi krokami. Artyści disco polo zaczęli przygotowania! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/lodz-disco-fest-2019-zbliza-sie-wielkimi-krokami-artysci-disco-polo-zaczeli-przygotowania-1572447860.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Swoją drogą wybieracie się na te imprezę?

Reklama

Artysta disco polo prosto z gór podjął wyzwanie i zaczął przygotowania do jednego z większych wydarzeń disco polo tego roku, jaką jest Łódź Disco Fest. Swoją drogą wybieracie się na te imprezę?

Zobacz również: Paweł Jasionowski nie osiada na laurach! Gwiazdor disco polo zdecydował się na coś wyjątkowego!

W dzisiejszych czasach, gdzie wszyscy zaczynają wyglądać tak samo, a co gorsze - muzyka jest tworzona, jakby przez jeden szablon, indywidualność w każdej postaci jest na wagę złota.

Wie o tym doskonale muzyk z gór, Kordian Cieślik. Artysta już nie jeden raz udowodnił, iż podąża własnymi ścieżkami i robi to, co płynie prosto z serca. Być może jest to jego sposób na sukces. W końcu jego piosenki w trybie natychmiastowym przeradzają się w niepodważalne przeboje, które dumnie podbijają rynek disco polo wraz z największymi stacjami radiowymi.

Do najbardziej rozpoznawalnych bez wątpienia należą takie utwory, jak „Ja nie jestem milionerem” , „Dziewczyna z gór” , a także „Wina dzban”.

Artysta disco polo nie kryje swojej miłości do gór i muzyki. Wolne chwile poświęca między innymi na próby przed koncertami. W ostatnim czasie opublikował na swoim Facebooku nagranie z próby do jednej z większych imprez muzyki tanecznej. Mowa o Łódź Disco Fest. Wydarzenie odbędzie się 10 listopada.

Zobacz również: Kulisy konfliktu w disco polo! Lider popularnej grupy przerwał milczenie!

Na jednej scenie będziemy mogli zobaczyć i usłyszeć śmietankę ze świata disco polo. Wybieracie się?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Ślub w pandemii! Gwiazdor disco polo i jego żona pokazali jak wyglądał ich najważniejszy dzień!
  2. Gwiazdor disco polo pokazał stertę gotówki „Ja już swoją dotację dostałem”
  3. Wielka nowość od Zenka Martyniuka AKCENT. Na ten utwór czeka cała Polska.


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.