Reklama
Polecamy


Reklama

Łobuzy i Ronnie Ferrari rozłożyli konkurencję na łopatki! Ich genialna premiera już dostępna!

2020-08-12T18:04:00+02:00 Łobuzy i Ronnie Ferrari rozłożyli konkurencję na łopatki! Ich genialna premiera już dostępna! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/lobuzy-i-ronnie-ferrari-rozlozyli-konkurencje-na-lopatki-ich-genialna-premiera-juz-dostepna-1597248281.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Spodziewaliśmy się bomby i faktycznie doszło do muzycznej eksplozji.

Reklama

Emocje przed długo oczekiwaną premierą od twórców disco polo, sięgają zenitu na długo przed opublikowaniem muzycznej nowości. Fani wypatrują w sieci kolejnych szczegółów, opublikowanych przez wykonawców, by móc choć siłą wyobraźni usłyszeć zapowiadany utwór.

Zobacz również: Legendarny gwiazdor disco polo wziął udział w niecodziennym pokazie! Widzowie i fani pod ogromnym wrażeniem.

Gdy zbliża się godzina premiery, serce podchodzi do gardła, a cała uwaga skupiona jest już tylko w jednym kierunku. Takie właśnie emocje zbudowali wśród swoich fanów zespół Łobuzy oraz Ronnie Ferrari. Gwiazdorzy pompowali premierowy balonik na tyle długo i mocno, że w dniu faktycznego ukazania się przeboju, słuchacze przeżyli niemałe katharsis.

Utwór już pracuje na swoją markę w sieci, ale trzeba sobie jasno powiedzieć, że dzięki jego twórcom, marka została wyrobiona na długo przed publikacją Piosenka pt. „Yakuza”, przygotowana została z niezwykłym rozmachem. Rap Ronniego przepleciony z typowym dla Łobuzów brzmieniem, dał wynik projektu doskonałego.

Oprócz świetnych walorów muzycznych, uwagę przykuwa także teledysk, którego montaż i ogólna obrazowość, zasługuje na uznanie. Spodziewaliśmy się bomby i faktycznie doszło do muzycznej eksplozji. Jak długo będzie płonąć ogień po tym wybuchu?

Zobaczymy! Na razie zapowiada się na ogromny sukces!

Zobacz również: Legendarny gwiazdor disco polo wziął udział w niecodziennym pokazie! Widzowie i fani pod ogromnym wrażeniem.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Przystojni tancerze w nowym teledysku młodego Artysty! Elektryzująca premiera ujrzała światło dzienne!
  2. Nowa propozycja nietuzinkowego Artysty disco polo już w sieci! Czy stanie się hitem?
  3. Co za nowość od gwiazd disco polo! After Party podbija rynek muzyki tanecznej?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.