Reklama
Polecamy


Reklama

Łobuzy i Ronnie Ferrari podjęli współpracę! Prawdziwa bomba disco polo zbliża się wielkimi krokami!

2020-08-10T17:53:00+02:00 Łobuzy i Ronnie Ferrari podjęli współpracę! Prawdziwa bomba disco polo zbliża się wielkimi krokami! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/prawdziwa-bomba-disco-polo-zbliza-sie-wielkimi-krokami-lobuzy-i-ronnie-ferrari-razem-1596877258.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Ronnie Ferrari i Łobuzy w duecie! Artyści postanowi połączyć siły i z dubeltową mocą, porazić branżę najnowszą produkcją

Reklama

W branży disco polo, próżno szukać zawiści i niezdrowej zazdrości. Artyści stawiają na wzajemne wsparcie, a często nawet na muzyczną współpracę. Wiele gwiazd ma na swoim koncie duet z innym wykonawcą muzyki tanecznej.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo rozpieszcza swoją córkę?! Artysta wykorzystuje czas na zabawę!

Połączenie, o którym napiszemy za chwilę, może jednak okazać się najbardziej spektakularne w historii. Już samo oczekiwanie przyprawia fanów o palpitacje serca. Łobuzy i Ronnie Ferrari, to artyści, którzy są absolutną górną półką w świecie disco.

Przeboje zespołu i solisty, osiągają bezwzględny szczyt wyświetleń w YouTube. 100 mln odtworzeń, to granica, która w przypadku Ronniego została przekroczona, a Łobuzy odliczają dni do momentu, w którym ich latynoska produkcja pt. „Zbuntowany anioł” wykręci ośmiozerowy wynik!

Tymczasem artyści postanowi połączyć siły i z dubeltową mocą, porazić branżę najnowszą produkcją. Już 14.08.2020, wedle zapowiedzi wykonawców, w internecie pojawi się wspólnie stworzony hit, bo chyba już przed publikacją, o tej propozycji można rozmawiać w kontekście hitu.

Numer o tytule „Yakuza” elektryzuje na długo przez premierą, dlatego z niecierpliwością czekamy i zacieramy ręce razem z całą rzeszą fanów, obu wykonawców.

Zobacz również: Ciężko oderwać wzrok! Wokalista disco polo zaśpiewał dla swojej przepięknej żony! VIDEO

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalista disco polo w rozpaczy! O rodzinnej tragedii poinformował swoich fanów!
  2. Najpiękniejsza z dam skradła serce gwiazdora disco polo?! PREMIERA już w sieci!
  3. Defis i Playboys razem! Popularni gwiazdorzy disco polo wydali właśnie nowość w duecie! Podbiją listy przebojów?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.