Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-08-10T17:53:00+02:00 Łobuzy i Ronnie Ferrari podjęli współpracę! Prawdziwa bomba disco polo zbliża się wielkimi krokami! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/08/prawdziwa-bomba-disco-polo-zbliza-sie-wielkimi-krokami-lobuzy-i-ronnie-ferrari-razem-1596877258.jpg
Reklama

Łobuzy i Ronnie Ferrari podjęli współpracę! Prawdziwa bomba disco polo zbliża się wielkimi krokami!

Redakcja , 10 Sierpień 2020  17:53
Łobuzy i Ronnie Ferrari podjęli współpracę! Prawdziwa bomba disco polo zbliża się wielkimi krokami!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Ronnie Ferrari i Łobuzy w duecie! Artyści postanowi połączyć siły i z dubeltową mocą, porazić branżę najnowszą produkcją

Reklama

W branży disco polo, próżno szukać zawiści i niezdrowej zazdrości. Artyści stawiają na wzajemne wsparcie, a często nawet na muzyczną współpracę. Wiele gwiazd ma na swoim koncie duet z innym wykonawcą muzyki tanecznej.

Zobacz również: Opadną Wam szczęki! Gwiazda disco polo szokuje namiętnym zdjęciem! O mały włos od wpadki?!

Połączenie, o którym napiszemy za chwilę, może jednak okazać się najbardziej spektakularne w historii. Już samo oczekiwanie przyprawia fanów o palpitacje serca. Łobuzy i Ronnie Ferrari, to artyści, którzy są absolutną górną półką w świecie disco.

Przeboje zespołu i solisty, osiągają bezwzględny szczyt wyświetleń w YouTube. 100 mln odtworzeń, to granica, która w przypadku Ronniego została przekroczona, a Łobuzy odliczają dni do momentu, w którym ich latynoska produkcja pt. „Zbuntowany anioł” wykręci ośmiozerowy wynik!

Tymczasem artyści postanowi połączyć siły i z dubeltową mocą, porazić branżę najnowszą produkcją. Już 14.08.2020, wedle zapowiedzi wykonawców, w internecie pojawi się wspólnie stworzony hit, bo chyba już przed publikacją, o tej propozycji można rozmawiać w kontekście hitu.

Numer o tytule „Yakuza” elektryzuje na długo przez premierą, dlatego z niecierpliwością czekamy i zacieramy ręce razem z całą rzeszą fanów, obu wykonawców.

Zobacz również: Gwiazdeczka disco polo zapomniała się ubrać?! Zobaczcie ponętne ciało zjawiskowej artystki!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Śliczna wokalistka disco polo w luksusowym aucie! Widok zwala z nóg!
  2. Współpraca Artystów disco polo okazała się bardzo owocna! Na konto gwiazd wpłynęła okrągła suma!
  3. Nieudolnie wykonany teledysk disco polo? Odbiorcy popłynęli, gwiazda komentuje
  4. Wokalistka disco polo sięga pamięcią w przeszłość! Wspomnienia wyciskają łzy!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej