Reklama
Polecamy


Reklama

Legendarne utwory disco polo na żywo! Publika oszalała! | VIDEO

2018-10-01T18:00:00+02:00 Legendarne utwory disco polo na żywo! Publika oszalała! | VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/09/legendarne-utwory-disco-polo-na-zywo-publika-oszalala-video-1538048080.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: FaceBook - Roztańczony PGE Narodowy
Reklama


Ogólna

Legenda disco polo w formie! Marcin Miller zaśpiewał dla największej publiczności w Polsce! Posłuchajcie!

Reklama

Zespół Boys na scenie jest od ponad 25 lat. To ogromny staż, prawda? Staż pełen doświadczenia, znanych przebojów i tysięcy zagranych koncertów. Rozpoznawalność grupy Boys bije na głowę inne zespoły, co bez wątpienia udowadnia, że Marcin Miller to lider branży disco polo.

Zobacz również: Seksowne zdjęcia wokalistki Top Girls dostały się do sieci! Gwiazda disco polo zachwyca gorącymi ujęciami!

Dowodem na powyższe słowa jest występ grupy Boys na PGE Narodowym, który pokazał, że disco polo jest w każdym z nas! Znajomość utworów "Jesteś szalona" i "Wolność" przez zgromadzoną na stadionie PGE Narodowym publiczność stała na najwyższym poziomie! Integracja Marcina Millera ze zgromadzoną publiką to istny majstersztyk.

To niesamowite zjawisko, dlatego też zachęcamy do obejrzenia poniższego materiału.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Windstar z nowością podbije rynek disco polo? Gorąca premiera już w sieci!
  2. Najlepszy występ w historii telewizji?! Marcin Miller (Boys) wzruszył miliony Polaków!
  3. Uwielbiana formacja Extazy z gorącą premierą! Ten przebój porwie całą Polskę?!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.