2021-09-30T21:55:00+02:00 Kunszt i mistrzostwo Dawida Narożnego! Premierowy teledysk do piosenki pt. 'Galaktyczny lot' jest już dostę https://disco-polo.info/uploads/news/kunszt-i-mistrzostwo-dawida-naroznego-premierowy-teledysk-do-piosenki-pt-galaktyczny-lot-dostepnypng.png

Kunszt i mistrzostwo Dawida Narożnego! Premierowy teledysk do piosenki pt. 'Galaktyczny lot' jest już dostępny! Widzieliście?!

Redakcja , 30 Wrzesień 2021  21:55

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Kunszt i mistrzostwo Dawida Narożnego! Premierowy teledysk do piosenki pt. 'Galaktyczny lot' jest już dostępny! Widzieliście?!
Źródło zdjęć: dawid narożny

Dawid Narożny występuje solo i jak na tę chwilę wyszło mu to na dobre. Czy ta premiera zagwarantuje mu jeszcze większy sukces?!

Reklama

Dawid Narożny będący jednym z najpopularniejszych wokalistów disco polo nie zatrzymuje się w miejscu. Jako jeden z niewielu artystów cały czas jest aktywny w sieci. Fani zawsze mogą się dowiedzieć co dzieje się u byłego członka zespołu Piękni i Młodzi.

Zobacz również: Znana wokalistka disco polo przyznała się do kryzysu związanego z działalnością muzyczną!

Od pewnego czasu Dawid Narożny występuje solo i jak na tę chwilę wyszło mu to na dobre. Niezwykle utalentowany wokalista disco polo zaprezentował kilka ciekawych produkcji. Dziś do jego repertuaru dołączyła kolejna produkcja.

Reklama

Na oficjalnym kanale Narożnego pojawiła się zapowiadana propozycja pt. "Galaktyczny lot". Jest to nowość zrealizowana w zupełnie innym klimacie, który towarzyszył Dawidowi od początku solowej karierze. Zabawa muzyką i słowami to może być potencjalnie przepis na sukces. Za produkcję nowej piosenki odpowiada sam wokalistka disco polo oraz znany producent muzyczny Łukasz Sienicki.

Nowość Dawida Narożnego!

Teledysk zrealizowany przez firmę PN Media jest utrzymany w klimacie piosenki. Całość prezentuje się niezwykle interesująco co spodobało się fanom muzyki disco polo, którzy szeroko komentują nowość Narożnego.

Zaraz wrzucam na trackslistę do samochodu!

Bardzo ładna i rytmiczna piosenka, która pokazuje kunszt i mistrzostwo wykonania tego utworu przez Dawida oraz jego talent, brawo!!!

Reklama

Sztosik Totalny Bardzo Znakomita Produkcja oraz Rewelacyjny Utworek Panie Dawidzie  Gratulacje i Pozdrawiam

Zobaczcie już teraz jak prezentuje się nowość Dawida Narożnego pt. "Galaktyczny lot" w naszym serwisie disco-polo.info

Zobacz również: Popularna wokalistka disco polo we fryzurze zrobionej przez mamę! Fani niedowierzają w to co zobaczyli u Małgosi - Camasutra

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Dawid Narożny - Galaktyczny lot
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Hit jednego z najbardziej cenionych zespołów disco polo i dance w zupełnie nowej odsłonie. Fani D-bomba będą w szoku!
  2. Pamiętacie imprezy disco polo w remizach?! Młodzi artyści zabrali fanów w podróż do szalonych lat 90-tych! NOWOŚĆ
  3. Magda Narożna - Piękni i Młodzi na ustach wszystkich. Obłędna metamorfoza gwiazdy disco polo podbija internet!
  4. Popularna wokalistka disco polo we fryzurze zrobionej przez mamę! Fani niedowierzają w to co zobaczyli u Małgosi - Camasutra
  5. Nieziemsko piękna wokalistka girlsbandu Szpilki zachwyca skąpym strojem! Co za figura!
  6. Edyta Folwarska zdradza sekret atrakcyjnego wyglądu. Internauci nie mogą się napatrzeć na gwiazdę disco polo!
  7. Znana wokalistka disco polo kilka dni temu urodziła syna! Zobaczcie wzruszające zdjęcie!
  8. HOT! Monika Chwajoł zdradziła smaczki nowej produkcji! Fani gwiazdy disco polo chcą już premierę!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami