2015-05-15T15:06:00+02:00 KultURalia – Rzeszów 2015 https://disco-polo.info/uploads/news/2015/05/kulturalia.png

KultURalia – Rzeszów 2015

Redakcja , 15 Maj 2015  15:06

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
KultURalia – Rzeszów 2015
Źródło zdjęć:
Reklama

Niedawno zakończyły się Juwenalia, ale rzeszowscy studenci nie zatrzymują się – właśnie rozpoczęły się KultURalia! Uniwersytet Rzeszowski po raz kolejny przygotowuje imprezę w ramach V Podkarpackich Juwenaliów. W tym roku również nie zabraknie wyd...

Reklama

Niedawno zakończyły się Juwenalia, ale rzeszowscy studenci nie zatrzymują się – właśnie rozpoczęły się KultURalia! Uniwersytet Rzeszowski po raz kolejny przygotowuje imprezę w ramach V Podkarpackich Juwenaliów. W tym roku również nie zabraknie wydarzeń kulturalnych i sportowych. Organizatorzy zapowiadają niezapomnianą dawkę energii i emocji.

 

Zwieńczeniem dwóch tygodni KultURaliów będą trzy noce szalonych koncertów. Pierwszego dnia – 21 maja – zagrają zespoły disco-polo:  Power Play, Basta, After Party, Czadoman oraz Letni Chamski Podryw. Niezapomniana zabawa gwarantowana!

 

Wydarzenia odbywać się będą od 11 do 23 maja 2015 r. na Miasteczku Akademickim Uniwersytetu Rzeszowskiego przy ul. Cichej.

 

Źródłem powyższej informacji  jest serwis mlodzi.rzeszow.pl

 

 

kulturalia-rzeszów plakat

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Fani w szoku! Popularna wokalistka disco polo otwiera własny biznes! To koniec jej przygody z wielką sceną?! Co z karierą?!
  2. Taneczna premiera zespołu Freaky Boys podbija serca fanów! To może być nowy hit disco polo?!
  3. Zjawiskowo piękna wokalistka disco polo kusi zdjęciami! Uwagę skupia ogromny dekolt odsłaniający biust!
  4. 'O jak mi się chce... iść na wesele' - gorąca premierą w świecie disco polo! Uzdolniona wokalistka przebije konkurencję?
  5. Fani w szoku! Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi) zaraziła się nową pasją! Nikt jej od tej strony nie znał!
  6. Prześliczna gwiazda disco polo zachwyca smukłą figurą i zgrabnymi nogami! To najbardziej ponętna wokalistka?

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami