Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2021-02-04T14:09:00+01:00 Kultowa produkcja w nowoczesnym brzmieniu. Branża disco polo zmierza na zachód Europy?! https://disco-polo.info/uploads/news/kultowa-produkcja-w-nowoczesnym-brzmieniu-branza-zmierza-na-zachod-europyjpg.jpg
Reklama

Kultowa produkcja w nowoczesnym brzmieniu. Branża disco polo zmierza na zachód Europy?!

Redakcja , 04 Luty 2021  14:09
Kultowa produkcja w nowoczesnym brzmieniu. Branża disco polo zmierza na zachód Europy?!
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

WARRIORZ, tworzy w gatunku muzycznym nazywanym ''hands up'', bardziej popularnym na zachodzie Europy. Jest to odmiana muzyki tanecznej

Reklama

Artyści disco polo, nieustannie wędrują w kierunku rozwoju i poszerzania horyzontów. Nowości tworzone są z nutą awangardy i coraz wyższej jakości, a kawałki, które w przeszłości podbiły serca fanów, zyskują postępowe brzmienie, dzięki ingerencji wybitnych twórców remixów, we współpracy z pierwotnym autorem. Efekty takiego połączenia mogliśmy odsłuchać ostatnio na kanale Bartka Padyaska, znanego w branży jako D-Bomb. 

Zobacz również: Gwiazdor disco polo zdradził tajemnicze plany na najbliższą przyszłość! Fani w wielkim zniecierpliwieniu!

W serwisie YouTube pojawiła się nowa wersja hitu „Powiedz mi”, który przed laty wydał właśnie D-Bomb. Odświeżona treść powstała przy nieocenionej ingerencji WARRIORZ’a.

WARRIORZ, to nowy projekt muzyczny, utworzony w grudniu 2020 przez polskiego producenta muzycznego. WARRIORZ, tworzy w gatunku muzycznym nazywanym ''hands up'', bardziej popularnym na zachodzie Europy. Jest to odmiana muzyki tanecznej, charakteryzująca się szybszym tempem niż muzyka dance/disco polo. 

Projekt WARRIORZ! zamierza kontynuować współpracę głównie z polskimi artystami. W dalszych planach są też autorskie produkcje do własnych tekstów, a styl WARRIORZ! ma na celu wprowadzenie świeżości i innowacji na polskim rynku muzyki dyskotekowej.

Wszystko to możemy usłyszeć w piosence „Powiedz mi”, która nacechowana jest jeszcze bardziej intensywną dynamiką i energią. Doskonała brzmieniowa kompozycja z pewnością trafi w sam środek serca każdego fana szanującego jakość i doskonałą realizację.

Zapraszamy do odsłuchu.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo zdradził tajemnicze plany na najbliższą przyszłość! Fani w wielkim zniecierpliwieniu!

Reklama
Zobacz teledysk: D-Bomb x WARRIORZ! - Powiedz Mi (2K21 Handz Up Mix)
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Marcin Miller z zespołu Boys skazany na sukces?! Gwiazdor disco polo zdobył kilka milionów!
  2. Gwiazda disco polo pozuje bez spodni! Wpadka, czy umyślne kuszenie? Widok jest oszałamiający!
  3. Co się stało z twarzą Magdy Narożnej?! Szokująca fotografia obiegła sieć!
  4. Popularne gwiazdy disco polo Top Girls zaskoczyły fanów nową produkcją! To będzie nowy sztos disco polo?!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej