2021-02-04T14:09:00+01:00 Kultowa produkcja w nowoczesnym brzmieniu. Branża disco polo zmierza na zachód Europy?! https://disco-polo.info/uploads/news/kultowa-produkcja-w-nowoczesnym-brzmieniu-branza-zmierza-na-zachod-europyjpg.jpg

Kultowa produkcja w nowoczesnym brzmieniu. Branża disco polo zmierza na zachód Europy?!

Redakcja , 04 Luty 2021  14:09
Kultowa produkcja w nowoczesnym brzmieniu. Branża disco polo zmierza na zachód Europy?!
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

WARRIORZ, tworzy w gatunku muzycznym nazywanym ''hands up'', bardziej popularnym na zachodzie Europy. Jest to odmiana muzyki tanecznej

Reklama

Artyści disco polo, nieustannie wędrują w kierunku rozwoju i poszerzania horyzontów. Nowości tworzone są z nutą awangardy i coraz wyższej jakości, a kawałki, które w przeszłości podbiły serca fanów, zyskują postępowe brzmienie, dzięki ingerencji wybitnych twórców remixów, we współpracy z pierwotnym autorem. Efekty takiego połączenia mogliśmy odsłuchać ostatnio na kanale Bartka Padyaska, znanego w branży jako D-Bomb. 

Zobacz również: Sensacyjna premiera od uwielbianych dziewczyn disco polo! Do współpracy zaprosiły znanego gwiazdora!

W serwisie YouTube pojawiła się nowa wersja hitu „Powiedz mi”, który przed laty wydał właśnie D-Bomb. Odświeżona treść powstała przy nieocenionej ingerencji WARRIORZ’a.

WARRIORZ, to nowy projekt muzyczny, utworzony w grudniu 2020 przez polskiego producenta muzycznego. WARRIORZ, tworzy w gatunku muzycznym nazywanym ''hands up'', bardziej popularnym na zachodzie Europy. Jest to odmiana muzyki tanecznej, charakteryzująca się szybszym tempem niż muzyka dance/disco polo. 

Projekt WARRIORZ! zamierza kontynuować współpracę głównie z polskimi artystami. W dalszych planach są też autorskie produkcje do własnych tekstów, a styl WARRIORZ! ma na celu wprowadzenie świeżości i innowacji na polskim rynku muzyki dyskotekowej.

Wszystko to możemy usłyszeć w piosence „Powiedz mi”, która nacechowana jest jeszcze bardziej intensywną dynamiką i energią. Doskonała brzmieniowa kompozycja z pewnością trafi w sam środek serca każdego fana szanującego jakość i doskonałą realizację.

Zapraszamy do odsłuchu.

Zobacz również: Sensacyjna premiera od uwielbianych dziewczyn disco polo! Do współpracy zaprosiły znanego gwiazdora!

Reklama
Zobacz teledysk: D-Bomb x WARRIORZ! - Powiedz Mi (2K21 Handz Up Mix)
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Artystka disco polo na ustach wszystkich! Zjawiskowa piękność odsłoniła swoje idealne ciało!
  2. Gorąca składanka hitów disco polo na majówkę! Prawdziwa gratka dla słuchaczy!
  3. Popularna wokalistka disco polo TOP GIRLS założyła własny biznes! Wielkie otwarcie już w maju! Poznajcie ofertę Pauli Karpowicz!
  4. Kiedy to zleciało?! Wokalista disco polo świętuje urodziny córki! Przyjaciele z branży składają życzenia!
  5. Uwielbiany gwiazdor disco polo trafił do szpitala. Artysta schudł 13 kg!
  6. Piękna wokalistka zachwyca swoim pięknem! Opadną Wam szczęki! Jest już zaręczona!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama