Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-11-29T13:16:00+01:00 Kulisy konfliktu w disco polo! Lider popularnej grupy przerwał milczenie! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/11/kulisy-konfliktu-w-branzy-disco-polo-ja-jako-lider-zespolu-zerwalem-wspolprace-z-nim-1606343721.jpg
Reklama

Kulisy konfliktu w disco polo! Lider popularnej grupy przerwał milczenie!

Redakcja , 29 Listopad 2020  13:16
Kulisy konfliktu w disco polo! Lider popularnej grupy przerwał milczenie!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Okazuje się, że działanie obu panów, nie zakończyło się przyjacielskim uściskiem dłoni. Lider formacji, bezwzględnie zerwał współpracę

Reklama

Disco polo, to oprócz świetnej muzyki, koncertów organizowanych z wielką pompą i teledysków, które coraz częściej jakością sięgają Hollywood’u, także współpraca i relacje międzyludzkie, które czasem wkraczają na tor niezgody. Rozstania i powroty, to normalne zjawisko w show-biznesie.

Zobacz również: Śliczna wokalistka disco polo w luksusowym aucie! Widok zwala z nóg!

Słowa które pojawiły się ostatnio w sieci, mimo wszystko zszokowały wszystkich obserwatorów. W rolach głównych występują Wacław Cieślik, znany w świecie tanecznym jako Kordian oraz Tomasz Butryn, były współpracownik Kordiana, znany jako Budyń. Obaj artyści trwali w muzycznej kooperacji do lata 2020 roku.

Okazuje się, że działanie obu panów, nie zakończyło się przyjacielskim uściskiem dłoni. Lider formacji, bezwzględnie zerwał współpracę z Tomaszem oraz managerem, który w tamtym czasie go „obsługiwał”. Z postu, jaki dodał wokalista, wynika, że Tomasz Butryn utożsamiał się z górskim pochodzeniem, a z górami miał niewiele wspólnego.

Narzekanie Tomasza na górskie powietrze i nagła miłość do mazurskiego klimatu przelała czarę goryczy i zmusiła Kordiana do szczerej wypowiedzi. Początku tego drobnego konfliktu należy jednak dopatrywać się nieco wcześniej. Na razie oficjalnie więcej nie wiadomo. Być może doczekamy się odpowiedzi od drugiej strony i kolejne karty tajemnicy będą się przed nami odsłaniać.

A Wy przeczytajcie cały post Wacława Cieślika i dajcie znać co sądzicie.

Zobacz również: Capitan Folk podbije rynek disco polo?! Ta premiera nawołuje do zabawy!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Wyjątkowy prezent w rękach Marcina Millera! Czy gwiazdor disco polo zdecyduje się go otworzyć?!
  2. Co za stylizacja gwiazdeczki disco polo. Ponętny biust wylewa się spod skąpej bluzki!
  3. Nieziemska gwiazda disco polo odsłoniła ponętny dekolt! Imponujące kadry podbijają sieć!
  4. Umiejętności gwiazdora disco polo nie biorą się znikąd! Dawid Narożny zdradził fanom tajniki kształcenia

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej