2021-12-20T17:00:00+01:00 Kuba Urbański Playboys na zdjęciu z Zenkiem Martyniukiem! Fotografia sprzed 10 lat! Zobaczcie co na to fani! https://disco-polo.info/uploads/news/kuba-urbanski-playboys-pozuje-z-zenkiem-martyniukiem-na-zdjeciu-sprzed-10-lat-fani-w-komentarzach-krytykuja-krola-disco-polojpg.jpg

Kuba Urbański Playboys na zdjęciu z Zenkiem Martyniukiem! Fotografia sprzed 10 lat! Zobaczcie co na to fani!

Redakcja , 20 Grudzień 2021  17:00
Kuba Urbański Playboys na zdjęciu z Zenkiem Martyniukiem! Fotografia sprzed 10 lat! Zobaczcie co na to fani!
Źródło zdjęć: instagram.com/kubaplayboys/

Gwiazdor disco polo z humorem odniósł się do zdjęcia z Zenkiem Martyniukiem pisząc: „(…) w trakcie planowania duetu(…)”


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Branża disco polo rozwija się bardzo dynamicznie. Można zauważyć wiele zespołów, które próbują swoich sił w tym gatunku muzycznym, jednak ostatecznie rotacja jest duża i niewiele grup decyduje się na pozostanie w disco polo na dłużej.

Zobacz również: Tłumy na koncercie Kamila Kossakowskiego – Discoboys! Gwiazdor disco polo hitem TikToka 'Zarąbista blondi' rozpalił publiczność do czerwoności!

Archwialne zdjęcie gwiazdora disco polo

Bez wątpienia są artyści, którzy nie mogą żyć bez sceny, koncertów a co najważniejsze bezgranicznie kochają to, co robią! Do takich osób należy lider popularnej grupy Playboys! Gwiazdor odważnie umieścił w sieci zdjęcie w towarzystwie króla disco polo – Zenka Martyniuka! Fani się nie spodziewali, że kadr liczy ponad 10 lat! Zenek Martyniuk to klasyk muzyki tanecznej.

Reklama

W Polsce nie ma osoby, która nie zanuci przebojów takich jak: „Życie to są chwile”, czy „Pszczółka Maja”, nic dziwnego, że młody Kuba Urbański, marzący wówczas o karierze w disco, chciał stanąć na zdjęciu obok najjaśniejszej gwiazdy tego gatunku! Gwiazdor z humorem odniósł się do zdjęcia z Zenkiem pisząc: „(…) w trakcie planowania duetu(…)”, jednak niżej dodał, że wejściówkę na koncert wygrał w konkursie i nie mógł sobie odmówić wspólnego zdjęcia z liderem formacji Akcent! Kuba był zszokowany zachowaniem króla disco!

Fani krytykują Zenka?!

Kuba Urbański do dziś jest mile zaskoczony zachowaniem Zenka, ponieważ mimo tłumów zgodził się na wspólne zdjęcie i jak to komentuje sam gwiazdor: „(...)poprosiłem Pana Zenka o zdjęcie - nie odmówił, a przecież mógł”.

Reklama

Jednak fani nie są przychylni w swoich opiniach dla króla disco. Pod postem znalazła się propozycja jak Kuba powinien kadr podpisać: „Wschodząca Gwiazda muzyki rozrywkowej a tuż obok… Zenon Martyniuk” - tak powinno być podpisane. Miłego dnia!” - dodał fan.

A Wam jak podoba się zdjęcie Kuby i Zenka sprzed 10 lat?

Zobacz również: Flirciarska i cukierkowa nowość pt. 'Szarlotka' od Moniki Chwajoł podbije rynek disco polo? Takiego teledysku jeszcze nie było! Fani są zszokowani!

Reklama
Plik Playboys i Zenek.jpg_1..jpg
Plik Playboys i Zenek.png_0..png
Reklama

PLAYBOYS - Siebie Mi Daj

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk: PLAYBOYS - Siebie Mi Daj
PolecamyValdi - Białe to białe do

Reklama
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Co za dekolt! Uwielbiana wokalistka disco polo wspomina dzień swojego ślubu! Pokazała gorące fotki!
  2. Popularny wokalista disco polo zdradza kulisy swojej nowej produkcji! Zapowiada się muzyczny sztos?!
  3. Zdolny wokalista sięgnął po klasykę gatunku disco polo! Ten utwór ponad 25 lat temu nuciła cała Polska!
  4. Wielkie zmiany w życiu muzyka! Ukochana wokalisty disco polo pokazała pierścionek zaręczynowy! Jest obłędny!
  5. Boginie disco polo?! Cztery urocze wokalistki zapozowały razem do zdjęcia! Artystki szykują niespodziankę?!
  6. Znana wokalistka disco polo pokazała swoją rodzinę! Jak wyglądają jej najbliżsi?! Wzruszająca fotka chwyta za serce!
  7. Marcin Miller Boys znów na ustach wszystkich! Ten kawałek disco polo nuciła kiedyś cała Polska! 'Malyna' w nowej wersji to prawdziwy hit!
  8. Gorąca nowość zespołu Avangarde podbija sieć! To nowy hit disco polo tegorocznego karnawału?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami