2025-01-08T19:30:00+01:00 Kuba Playboys i jego żona Ewelina w tanecznym show! Czy zobaczymy ich w „Tańcu z Gwiazdami”? Kuba Urbański z Playboys i jego żona Ewelina zachwycili fanów energetycznym tańcem do „Nikt nie tańczy tak jak Ty”! Zobacz, jak podbili sieć. https://disco-polo.info/uploads/news/kuba-playboys-i-jego-zona-ewelina-w-tanecznym-show-czy-zobaczymy-ich-w-tancu-z-gwiazdamijpg.jpg Disco-Polo.info

Kuba Playboys i jego żona Ewelina w tanecznym show! Czy zobaczymy ich w „Tańcu z Gwiazdami”?


Autor: Goliat, 08 Styczeń 2025  19:30
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Kuba Urbański z Playboys i jego żona Ewelina zachwycili fanów energetycznym tańcem do „Nikt nie tańczy tak jak Ty”! Zobacz, jak podbili sieć.

Kuba Playboys i jego żona Ewelina w tanecznym show! Czy zobaczymy ich w „Tańcu z Gwiazdami”?
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Justyna Lubas FolkShow z nowością „Dziś Ci dam”! Zobacz przedpremierę
  2. Andre porwał tłumy w Opalenicy! Niezapomniany koncert z przebojami „Ale Ale Aleksandra” i „Ta szalona Karolina”
  3. Dni Wyrzyska 2025 przyciągną tłumy! Zagrają Skolim, Bischin, Narożny i Napoli!
Reklama

    Branża disco polo nie przestaje zaskakiwać! Coraz częściej na scenie i w sieci możemy zobaczyć zaskakujące projekty, które na nowo definiują popularność tego gatunku. Jednym z najnowszych fenomenów jest duet Kuby Urbańskiego, lidera zespołu Playboys, i jego żony Eweliny. Ich wspólny taneczny występ błyskawicznie przykuł uwagę fanów. Ale to nie wszystko, co przygotował dla nas zespół Playboys!

    PRZECZYTAJ TAKŻE:
    Co wydarzyło się na koncercie Raider? Młody chłopiec zachwycił wykonaniem utworu ”A wieczorem”

    „Nikt nie tańczy tak jak Ty” – nowy przebój zespołu Playboys

    Zespół Playboys, znany z niezliczonych hitów disco polo, ponownie wprawił fanów w zachwyt. Ich najnowszy utwór „Nikt nie tańczy tak jak Ty” to dynamiczny powrót do brzmień, które królowały na parkietach w latach 90. Piosenka od pierwszych nut zachwyca energią, a jej chwytliwy refren sprawia, że trudno usiedzieć w miejscu.

    Nagranie utworu, opublikowane na YouTube, już w pierwszych dniach zgromadziło dziesiątki tysięcy wyświetleń, a liczba odsłon stale rośnie. Internauci nie kryją zachwytu w komentarzach, podkreślając, że to właśnie taki przebój był potrzebny na karnawałowe imprezy. Wielu fanów zwraca uwagę na niepowtarzalny klimat, który przywraca wspomnienia dawnych lat świetności disco polo.

    Reklama

    Kuba Urbański i jego żona Ewelina w tanecznym wirze

    Niespodzianką, która dodatkowo rozpaliła fanów, było opublikowanie wideo, na którym Kuba Urbański tańczy razem ze swoją żoną Eweliną. Nagranie przedstawia niezwykle energetyczny układ choreograficzny do „Nikt nie tańczy tak jak Ty”, który zachwycił widzów na mediach społecznościowych. Wideo stało się prawdziwym wiralem, zdobywając tysiące udostępnień i pozytywnych reakcji.

    Fani nie kryją podziwu dla umiejętności tanecznych lidera Playboys i jego małżonki. „Czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy!” – piszą internauci, podkreślając, że duet Urbańskich wnosi nową jakość do świata disco polo.

    Czy Kuba Urbański wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami”?

    Po publikacji tanecznego wideo pojawiły się spekulacje, czy Kuba Urbański mógłby spróbować swoich sił w programie „Taniec z Gwiazdami”. Fani chętnie widzieliby go na parkiecie telewizyjnego show, gdzie mógłby zaprezentować swój talent w szerszym gronie.

    Jedno jest pewne – duet Kuby i Eweliny pokazuje, że disco polo to nie tylko muzyka, ale także emocje i energia, które łączą ludzi. Z takim zaangażowaniem i pasją nie dziwi, że „Nikt nie tańczy tak jak Ty” stało się jednym z największych hitów tej zimy. Czy to dopiero początek nowych sukcesów zespołu Playboys? Czas pokaże, ale jedno jest pewne – ich muzyka nie schodzi z ust fanów!

    Reklama

    SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:
    Bogdan Borowski zaśpiewał hit „O Tobie kochana” na żywo! Legendarny artysta disco polo dał czadu!

    Reklama

    PLAYBOYS - Nikt nie tańczy tak jak ty

    Kliknij na obrazek, aby obejrzeć teledysk

    Obserwuj nas w social mediach:



    PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
    1. Zobacz przedpremierę! Maczo wraca z nowością „Błękitne oczy” – teledysk nagrany w zaskakującym miejscu w Polsce
    2. ”Od Nowa” od ShanteL to nowy przebój na lato? Fani disco polo oszaleli na punkcie tej premiery
    3. ”To jest To – Śpiewaj i tańcz” bije rekordy! Fani disco polo oszaleli na punkcie tej nowości
    4. Koncert disco polo w Rabce 2025! Kto wystąpi, po ile bilety!
    5. Co wydarzyło się na koncercie Raider? Młody chłopiec zachwycił wykonaniem utworu ”A wieczorem”
    6. Bayera zaskoczył nowością! ”Podróż w nieznane” hitem lata? Ponad pół miliona odsłon w kilka dni!
    7. Mrągowo znów zatańczy! Festiwal Weselnych Przebojów 2025 z udziałem największych gwiazd i transmisją w Polsacie
    8. Nowy kawałek ”Dobry los” od Raidera już jest! Fani disco polo będą zachwyceni
    NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
    Obserwuj nas w social mediach
    Twórz portal razem z nami
    Wiadomości
    Teledyski
    Zespoły