Reklama


Reklama

Ku zdziwieniu wszystkich Kwestia 07 zadbała, aby „Lato” zawitało szybciej niż mogliśmy zakładać

2020-05-19T13:36:00+02:00 Ku zdziwieniu wszystkich Kwestia 07 zadbała, aby „Lato” zawitało szybciej niż mogliśmy zakładać https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/ku-zdziwieniu-wszystkich-kwestia-07-zadbala-aby-lato-zawitalo-szybciej-niz-moglismy-zakladac-1589393293.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Biorąc pod uwagę ich debiutancką propozycję pod tytułem „Toksyna” wiadome było, że po tych artystach można spodziewać się dosłownie wszystkiego

Reklama

Zespół Kwestia 07 oficjalnie zaprasza do wysłuchania ich najnowszej propozycji muzycznej pod tytułem „Lato”. Piosenka ma potencjał, aby zawładnąć klubowymi parkietami, jak tylko będzie można na nowo cieszyć się z imprez masowych.

Zobacz również: Nowe fakty w sprawie gwiazd disco polo! Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał!

Już po zapowiedzi utworu można było wywnioskować, że stosunkowo młoda grupa disco polo, Kwestia 07 szykuje petardę, która nie będzie przeciętna. Biorąc pod uwagę ich debiutancką propozycję pod tytułem „Toksyna” wiadome było, że po tych artystach można spodziewać się dosłownie wszystkiego.

Panowie śpiewają otwarcie o tym, co leży im na sercu. Nigdy wcześniej nikt nie odważył się, aby zaśpiewać, że z ust kobiety wypływa tytułowa „Toksyna”. Tym razem grupa nagrała kawałek w wersji audio pt. „Lato”. Chociaż do kalendarzowego jeszcze trochę czasu zostało, to dzięki tej propozycji możemy poczuć się, jakbyśmy już to przeżyli, bądź powrócić wspomnieniami do ubiegłego roku, gdzie wszystko było normalnie, bez ograniczeń.

Piosenka jest o tyle wyjątkowa, że choć tytuł wskazuje na to, że jest to utwór wakacyjny – w końcu „Lato” to po wysłuchaniu wiemy, że panowie śpiewają, „I choć lato się skończyło..”.

To potęguje wyjątkowość propozycji i sprawia, że z pozoru wakacyjny kawałek ma szansę podbić serca i największe rozgłośnie radiowe na długie lata, nie tylko w okresie letnim. Jak wam się podoba ten utwór od formacji Kwestia 07?

Zobacz również: Łzy szczęścia w disco polo. Gwiazdy liczą na wielki rozgłos premierowej produkcji!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo zdecydował się publicznie skończyć z nałogiem!
  2. Gwiazdor disco polo pomógł seniorom i przygotował dla nich specjalny prezent!
  3. Dramat gwiazdora disco polo! Artysta poinformował o śmierci ukochanej osoby!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.