Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2017-06-30T13:00:00+02:00 Książka o Zenku zdradza sekrety! Kochał dwie kobiety! https://disco-polo.info/uploads/news/2017/06/ksiazka-o-zenku-zdradza-sekrety-kochal-dwie-kobiety-1498818816.jpg
Reklama

Książka o Zenku zdradza sekrety! Kochał dwie kobiety!

Redakcja , 30 Czerwiec 2017  13:00
Książka o Zenku zdradza sekrety! Kochał dwie kobiety!
Źródło zdjęć: gazeta
Reklama

"Okazuje się, że artysta jednocześnie kochał dwie kobiety" - wybrał Danutę i do dnia dzisiejszego jest z nią w szczęśliwym małżeństwie.

Reklama

W najnowszym numerze gazety "Na żywo" możemy jak zwykle zapoznać się co dzieje się w świecie disco polo. Za kilka dni na rynku pojawi się autobiografia Zenona Martyniuk, w której poznamy wiele smaczków z życia króla disco polo.

Redakcji "Na żywo" udało się dowiedzieć o kilku pikantnych szczegółów z życia lider formacji Akcent. Zenon, gdy spotkał w 1987 roku Danutę nie miał odwagi powiedzieć jej, że mu się podoba wykorzystał do tego swojego kolegę. Podczas pierwszego spotkania Martyniuk nie zdradził, że ma już kogoś. 

Nazywała się Joanna i była jego pierwszą miłością. Każdego roku przyjeżdżała z rodzicami na wakacje do jego rodzinnych Gredel. Spotykali się nad rzeką, gdzie wymieniali nieśmiałe pocałunki... W wakacje 1987 r. ponownie zawitała do wsi, a Zenek długo nie potrafił wybrać, która jest bliższa jego sercu – brunetka z potańcówki czy kole- żanka z dzieciństwa. – Równolegle spotykałem się z Asią i z Danką. Miałem dylemat, bo podobały mi się obie, a nie wiedziałem, którą wybrać – zdradza w biografii. W końcu zrozumiał, że musi dokonać wyboru. Postanowił skonfrontować obie ukochane. – Pewnego wieczoru umówiłem się z nimi w restauracji Hajduczek w Bielsku. Zdecydowałem się jednak na Dankę. Asia była bardzo zawiedziona i zniknęła z mojego życia – wyznaje gazecie Na Żywo.

Danuta jak i Zenon są do dzień dzisiaj szczęśliwym małżeństwem, które trwa od 4 lutego 1989 roku. 

Ta historia oraz wiele innych już niebawem dostępne w autobiografii Zenona Martyniuk pt. "Życie to są chwile", która dostępna będzie 5 lipca.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Opadną Wam szczęki! Dawid Narożny zrobił coś niesamowitego. Gwiazdor disco polo zachwycił internautów!
  2. Spektakularny sukces Dawida Narożnego i jego córki! Ten duet powalił na kolana wszystkich fanów! Deklasują konkurencje!
  3. Rozpromieniona gwiazda disco polo zachwyca na instagramie. Co za fotografia!
  4. Gwiazdor disco polo ucałowany przez Magdę Narożną! Nagranie opublikował na swoim Instagramie!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej