Reklama
Polecamy


Reklama

Królowa disco polo szaleje! Zdjęcia Magdy Narożnej rozpalają zmysły! To najpiękniejsza wokalistka disco polo w Polsce?!

2019-04-01T20:27:00+02:00 Królowa disco polo szaleje! Zdjęcia Magdy Narożnej rozpalają zmysły! To najpiękniejsza wokalistka disco polo w Polsce?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/04/krolowa-disco-polo-szaleje-zdjecie-magdy-naroznej-rozpalaja-zmysly-to-najpiekniejsza-wokalistka-disco-polo-w-polsce-1554131973.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Instagram - Magda Narożna
Reklama


Ogólna

Wokalistka Pięknych i Młodych potrafi oczarować swoich fanów!

Reklama

Jedna z najpiękniejszych wokalistek disco polo - liderka zespołu Piękni i Młodzi nie raz udowodniła, że dba o swój wizerunek na scenie jak i poza nią. Magda Narożna, bo o niej mowa obecnie przebywa na krótkich wakacjach w USA, gdzie ładuje akumulatory przed kolejnym ciężkim sezonie koncertowym.

Zobacz również: Angelika Żmijewska (Top Girls) urzekła fanów! Zmysłowy taniec wokalistki disco polo podbija sieć!

Wokalistka disco polo w ostatnim czasie jest bardzo aktywna i wrzuca dużą ilość zdjęć, które mogą rozpalić zmysły. Magda Narożna ubrana tylko i wyłącznie w skąpe bikini to widok, który z pewnością na długo zapisze się w głowie. Magda nie wstydzi się pokazywać swojego ciała. W ostatnim czasie bardzo ciężko pracowała nad swoją sylwetką co z resztą widać na fotkach.

Często określana jako królowa disco polo jest najpiękniejszą wokalistką disco polo? W sieci na ten temat fani dość mocno się spierają, ponieważ w branży disco polo nie brakuje pięknych kobiet.

Zobacz również: Śliczna wokalistka disco polo wypoczywa na Sardynii! Gwiazda TOP GIRLS kusi gorącymi zdjęciami!

Jaki zdanie macie w tym temacie? Magda Narożna to najładniejsza wokalistka? Czekamy na Wasze komentarze.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny płynąc na fali sukcesu zapowiada kolejny hit!
  2. Niezwykłe wydarzenie disco polo już niebawem w Warszawie. Każdy może się tam pojawić.
  3. Nowość disco polo, podbija internet! Tej dwójki nikomu nie trzeba przedstawiać!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.