2022-11-23T09:00:00+01:00 Królowa disco polo - Shazza ujawnia szczegóły ze swojego życia! Wiemy, co dalej z karierą muzyczną! Shazza zdradziła, co wykluczyło ją z robienia kariery! Gwiazda walczy z groźną chorobą https://disco-polo.info/uploads/news/krolowa-disco-polo---shazza-ujawnia-szczegoly-ze-swojego-zycia-wiemy-co-dalej-z-kariera-muzycznapng.png Disco-Polo.info

Królowa disco polo - Shazza ujawnia szczegóły ze swojego życia! Wiemy, co dalej z karierą muzyczną!


Shazza zdradziła, co wykluczyło ją z robienia kariery! Gwiazda walczy z groźną chorobą

Autor: Adam Begier, 23 Listopad 2022  09:00
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Królowa disco polo - Shazza ujawnia szczegóły ze swojego życia! Wiemy, co dalej z karierą muzyczną!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Ten HIT disco polo znają wszyscy! Teraz trafił do sieci w nowej wersji! Jak brzmi "Noc z Renatą" w 2024r.?!
 2. Playboys rozgrzali Lublin! Tłumy na koncercie zespołu disco polo
 3. Kobiety marzą o takiej sylwetce?!Królowa Latino Agbe zachwyca nowymi zdjęciami!
Reklama

  Shazzę nazywano „Królową Disco Polo”. Wokalistka jednak nie lubiła tego określenia.

  Pod pseudonimem Shazza kryje się tak naprawdę Marlena Magdalena Pańkowska. Artystka jest jedną z pierwszych przedstawicieli nurtu muzyki disco polo. W latach .90 była bardzo popularna, a jej utwory cieszyły się niesamowitą sławą. Przeboje Shazzy grane były w wielu stacjach radiowych i telewizyjnych. Do największych i najbardziej znanych utworów należą: „Baiao Bongo”, „Bierz co chcesz” czy „Tak bardzo zakochani”. Przełomowym momentem w życiu Shazzy był jednak album „Baiao Bongo”. To właśnie po jego wydaniu wokalistka zyskała miano „królowej disco polo”.  Piosenki Shazzy podbijały listy przebojów.

  JAK WYGLĄDAŁO ŻYCIE ZNANEJ WOKALISTKI Disco Polo?

  Przeboje Shazzy podbijały listy przebojów, w efekcie czego wokalistka dwukrotnie wystąpiła na Festiwalu w Ostródzie. W 1999 roku razem z Pawłem Kukizem (wówczas wokalistą grupy Piersi) wykonała przebój „Zośka”, a dwa lata później podczas koncertu premier wykonała utwór „Może to samba”, zajmując tym samym drugie miejsce na podium. Magda w tym okresie zyskała niesamowitą popularność, co zaowocowało nagą sesją na okładkę erotycznej gazety Playboy.

  - Nakład tego pisma z Shazzą na okładce sprzedał się w takiej ilości, że nawet do tej pory po trzynastu latach nie został przekroczony! – wspomina na swoich social mediach  wokalistka.

  Gdy w  2002 roku stacja Polsat zawiesiła program „Disco Relax”, Shazza wyjechała do USA, rezygnując tym samym z disco polo. Po latach jednak artystka zdecydowała się na powrót do kraju, wznowiła swoją muzyczną karierę a także została członkinią jury w talent-show stacji Polo TV.

  SHAZZA PO LATACH – JAK WYGLĄDA OBECNIE ŻYCIE

  Niegdyś królowa disco polo, dzisiaj –  gwiazda z problemami zdrowotnymi. Choć w latach popularności nurtu muzyki disco polo Shazza podbijała listy przebojów, dzisiaj walczy z chorobą, która niszczy jej organizm.

  W czasie pandemii, w roku 2020 nakładem wydawnictwa Znak Horyzontu ukazała się książka pt. „Kobiety przełomu”. Jedną z bohaterem książki Katarzyny Jurkowskiej i Katarzyny Kościelak jest właśnie Marlena Małgorzata Pańkowska. Z książki możemy dowiedzieć się m.in. jak wyglądała kariera Shazzy w latach .90 XX wieku, kiedy disco polo królowało na każdej, polskiej dyskotece.

  Niestety, kolorowe życie popularnej niegdyś gwiazdy dzisiaj już tak kolorowe nie jest. Wokalista obecnie walczy z chłoniakiem. W wywiadzie dla znanego programu śniadaniowego powiedziała:

  - Można powiedzieć, że ja nie miałam żadnych objawów. Robiłam kontrolne badania. Jadąc na jeden z koncertów, wykonałam rezonans magnetyczny i się okazało, że jestem chora. Wynik na początku powalił mnie z nóg, ale jestem silną osobą, więc się zebrałam i wzięłam za siebie. Jestem silna i wierzę, że wszystko będzie dobrze.

  Mimo choroby wokalistka nadal się nie poddaje, i jak sama przyznaje koncerty są dla niej formą zapomnienia o nowotworze. W sieci pojawiło się wiele domniemań, jakoby choroba sprawiła, że Shazza zrezygnowała z kariery muzycznej. Gwiazda jednak rozwiała wszystkie domysły w wywiadzie z redakcją Faktu.

  - (….) to nie choroba, a pandemia wykluczyła mnie na kilkanaście miesięcy z pracy – powiedziała dla Faktu Pańkowska.

  SHAZZA NAGRODZONA! 30 LAT SOWICIE WYNAGRODZONE!

  Okazuje się, że nowotwór nie jest przeszkodą w kontynuowaniu kariery muzycznej. W sierpniu 2022 roku odbyła się kolejna edycja wydarzenia Disco Hit Festiwal w Kobylnicy. Podczas imprezy obchodzono 30-te urodziny działalności Shazzy na rynku muzycznym. Artystka podczas wydarzenia wykonała mix swoich utworów: „Miał takie piękne oczy”, „Baiao Bongo” i „Bierz co chcesz”. Dla Marleny z pewnością występ ten na długo zostanie w pamięci, ponieważ wójt gminy Kobylnica przekazał wokalistce specjalną, jubileuszową statuetkę, natomiast Telewizja Polsat nagrodziła ją statuetką „Serce do muzyki”.

  Reklama

  Shazza - Bierz co chcesz | Disco Hit Festiwal Kobylnica 2022

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Roztańczony Hrubieszów: Wielka Impreza Charytatywna na Rzecz Dominiki!
  2. Darmowy wstęp dla pań! Niezapomniana noc z Menelaos już 18 maja w klubie Scorpio!
  3. Nie ukrywają już związku! Gwiazdy disco polo Roxaok i Damian Spontan są w związku! Zobacz FOTO z ICH romantycznego wyjazdu!
  4. Teresa Werner na ustach wszystkich Polaków! Gwiazda szokuje fanów! Pokazała stanowczo za dużo?
  5. Ta NOWOŚĆ zmieni oblicze disco polo? Kamil Kossakowski DiscoBoys zaskakuje nowym singlem! Posłuchaj przedpremierę!
  6. Nowy hit Topky: "Kto wkurzy Cię jak ja" – Sprawdź JAKO PIERWSZY, czy to będzie przebój lata!
  7. MiłyPan rozpalił scenę Łódzkich Juwenaliów 2024, a tysiące studentów szalało w rytm jego hitu "Jeszcze raz". Co się tam działo?
  8. Czy 'Różyczka' TALIPA & PANA MARECZKA pobije popularność 'Bombelka'? Nowy hit disco polo już jest!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie