Reklama
Polecamy


Reklama

Królowa Disco czy Królowa Rapu?! Gwiazda disco polo podjęła wyzwanie!

2020-06-12T17:00:00+02:00 Królowa Disco czy Królowa Rapu?! Gwiazda disco polo podjęła wyzwanie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/krolowa-disco-czy-krolowa-rapu-gwiazda-disco-polo-podjela-wyzwanie-1591616656.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Jej nagranie, w zaledwie kilka minut otrzymało masę pozytywnych komentarzy: „Wow, ale super!”, „Sztos”, to tylko niektóre z pochlebnych zdań

Reklama

Od ponad miesiąca w świecie disco polo trwa nowy, charytatywny trend! Chodzi oczywiście o #hot16challenge - zabawę, która zrzesza artystów i pomaga zbierać pieniądze na pomoc służbie zdrowia.

Zobacz również: Wokalistka disco polo dziękuje mężowi za 5 lat małżeństwa! ZOBACZCIE wyjątkowe zdjęcie!

Wyzwanie polega na nagraniu, krótkiego utworu w stylu hip- hop i nominowanie kolejnych osób. Wydaje się, że na rynku muzyki tanecznej została już niewielka ilość gwiazd, które na razie, nie wzięły udziału w zabawie, ale wszystko przed nimi! Do grona idoli, które podjęły wyzwanie dołączyła Królowa Disco!

Ilona Świąder to młoda i bardzo utalentowana wokalistka. Na swoim muzycznym kanale nie raz publikowała materiały, które potwierdzają jej niesamowite wokalne umiejętności. Nic więc dziwnego, że Królowa otrzymując, aż trzy nominacje postanowiła na chwilkę przejść na stronę rapu.

Jej nagranie, w zaledwie kilka minut otrzymało masę pozytywnych komentarzy: „Wow, ale super!”, „Sztos”, to tylko niektóre z pochlebnych zdań internautów. Przyjemne dźwięki i bardzo życiowy tekst, tworzą z tej produkcji kolejny wartościowy #hot16challenge! Nie zabrakło kolejnych nominacji więc możemy być pewni, że ten challenge zostanie z nami na jeszcze dłużej.

Czekamy niecierpliwie!

Zobacz również: Nowy, wyjątkowy utwór od zespołu Top Girls. Wszyscy fani disco polo czekali na taką propozycję!

KRÓLOWA DISCO  #hot16challenge2 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistki disco polo oko w oko z niebezpiecznym żywiołem! Artystki rozpalą internautów do czerwoności?!
  2. Dawid Narożny podbije rynek amerykański?! Zobaczcie wyjątkowe nagranie gwiazdora disco polo!
  3. Magda Narożna (Piękni i Młodzi) na ustach całej Polski! Gwiazda zrzuciła stanik i zapozowała topless! | Nowe zdjęcia


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.