Reklama


Reklama

Król muzyki disco polo zostanie prezesem PZPN?! Co na to Zbigniew Boniek?!

2019-01-31T21:13:00+01:00 Król muzyki disco polo zostanie prezesem PZPN?! Co na to Zbigniew Boniek?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/01/krol-muzyki-disco-polo-zostanie-prezesem-pzpn-co-na-to-zbigniew-boniek-1548959884.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Twitter - Zbigniew Boniek
Reklama


Ogólna

Kto zostanie nowym prezesem PZPN?! Król muzyki disco polo?

Reklama

Już niedługo na czele Polskiego Związku Piłki Nożnej może stać król muzyki disco polo. Dla wielu może być to wielkie zaskoczenie, ale szanse przedstawiciela muzyki disco polo są naprawdę dużo.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo z wynikiem dodatnim. Wirus bezpardonowo wkroczył do branży disco polo!

Cezary Kulesza właściciel wytwórni Green Star, który w swojej stajni ma takie gwiazdy jak Akcent, Boys, Top Girls, czy Extazy już niedługo może zostać najważniejszą postacią w piłce nożnej. Media sportowe sugerują, że Cezary Kulesza może zostać czarnym koniem wyborów na prezesa PZPN, które odbędą się w 2020 roku. 

Na co dzień Kulesza jest prezesem Jagiellonii Białystok, która w polskiej lidze jest jedną z czołowych drużyn. Jego wytwórnia Green Star jest jedną z największych i od kilkunastu lat wiedzie prym w świecie disco polo.

Czy już niebawem "król disco polo" zostanie prezesem Polskiego Związku Piłki Nożnej?! Dowiemy się już niebawem!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Magda Narożna musiała się wyładować! Gwiazda disco polo w uczciwie przyznała się do chwili słabości!
  2. Hit legendy disco polo - Zenona Martyniuk w unikalnej odsłonie! Ciarki zagwarantowane!
  3. Popularny Youtuber z UK szczerze skomentował legendarną formację disco polo - Top One! Wszyscy w szoku!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.