Reklama
Polecamy


Reklama

Król disco polo z premierą! Wiemy kiedy pojawi się nowość od Zenona Martyniuka!

2019-01-25T08:00:00+01:00 Król disco polo z premierą! Wiemy kiedy pojawi się nowość od Zenona Martyniuka! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/01/krol-disco-polo-z-premiera-wiemy-kiedy-pojawi-sie-nowosc-od-zenona-martyniuka-1548371574.png

Reklama


Źródła zdjęć: Akcent Polska - FaceBook
Reklama


Zapowiedź

Popularność Zenka Martyniuka, nazywanego Królem disco, z roku na rok rośnie coraz mocniej. Zespół Akcent nie osiada na laurach zapowiadając nowość!

Reklama

Kto nie zna utworu "Przez Twe oczy zielone" niech pierwszy rzuci kamieniem - tak dziś zaczynamy naszego newsa o zespole Zenona Martyniuka. Z racji na fakt, że żaden z kamieni do nas nie doleciał - kontynuujmy.

Zobacz również: Żona Sławomira - Kajra w zmysłowej sesji zdjęciowej! Jej pozy zapierają dech!

Akcent to fabryka hitów i kopalnia prawdziwych przebojów. Pomijając utwór, o którym wspomnieliśmy na początku, warto nadmienić takie propozycje jak "Gwiazda", "Siwy koniu" czy "Życie to są chwile". Przy tych utworach szalał i nadal szaleje cały kraj, a usłyszeć nadal je można w ogólnopolskich mediach, co podkreśla nieśmiertelność tych przebojów.

Zenon Martyniuk wraz z Ryszardem Warotem pracują nad kolejną nowością. Jak widzimy na Facebooku - podane zostały dokładne daty premier w różnych rodzajach mediów. 

Co wiemy o utworze od formacji Akcent? Kiedy ukaże się nowość?

Utwór będzie nosił tytuł "Ja gnam przed siebie". Poniżej znajdziecie dokładne terminy publikacji tego utworu. Nie zapominajcie, że Disco-Polo.info również poinformuje o premierze.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Legendarny gwiazdor disco polo wziął udział w niecodziennym pokazie! Widzowie i fani pod ogromnym wrażeniem.
  2. Piosenka disco polo z potencjałem na weselny szlagier podbija sieć. Sprawdźcie koniecznie!
  3. Dawid Narożny w muzycznym duecie ze swoją partnerką Joanną? Artysta podał zaskakujące informacje.


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.