Reklama
Polecamy


Reklama

Krok od wielkiej tragedii! Od wypadku grupę disco polo dzieliły ich metry!

2019-04-22T06:30:00+02:00 Krok od wielkiej tragedii! Od wypadku grupę disco polo dzieliły ich metry! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/04/krok-od-wielkiej-tragedii-od-tragicznego-wypadku-zespolu-disco-polo-dzielily-ich-metry-1555875724.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Ten wieczór mógł zakończyć się zupełnie inaczej

Reklama

To mógł być jeden z najczarniejszych dni w świecie disco polo. Na trasie Poznań - Świecko doszło do tragicznego wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Grupa Playboys miała ogromnie dużo szczęścia, bo od tragicznego wypadku dzieliły ich metry.

Zobacz również: Gwiazdy disco polo otrzymują tajemnicze paczki! Ich zawartość budzi zainteresowanie!

Zespół disco polo miał zagrać koncert w klubie Avocado w miejscowości Choszczno. Mimo, że grupa disco polo wyjechała dużo wcześniej niż zaplanowała ledwo co zdążyła na swój koncert. To wszystko przez wypadek, który zablokował Autostradę A2 na kilka godzin. 

Jest to jedna z najbardziej dramatycznych sytuacji, która miała miejsce podczas trasy koncertowej gwiazd disco polo. Sytuacja jest o tyle dramatyczna, że w wypadku wzięły udział samochody jadące kila metrów przed autem zespołu Playboys - taki jest ten zawód, nigdy nie można nic przewidzieć.. - dodał w relacji Jakub Urbański.

To nie pierwsza nieprzyjemna sytuacja zespołu disco polo związana z podróżą koncertową. W noc Sylwestrową 2017 roku Kuba Kusiński - perkusista grupy Playboys miał wypadek. Nietrzeźwy kierowca wjechał w jego samochód. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało! 

Jak widać Jakub Urbański i spółka mają dużo szczęścia i aby za każdym razem to szczęście im dopisywało! 

Zobacz również: Dawid Narożny spotkał się z tajemniczą kobietą! Nie wszyscy ją od razu rozpoznali!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wstrząsające słowa poszkodowanej artystki disco polo ze szpitala. Łzy leją się strumieniem!
  2. Rumuński Gwiazdor disco polo zmieni oblicze disco polo?! Artysta wydał hit po angielsku!
  3. Zenek Martyniuk odkrywa nowe horyzonty dla całej branży disco polo! Czeka nas wielki przełom?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.